Çift Kirişli Gezer Köprülü Vinç

Çift Kiriş Gezer Köprülü Vinç Nedir?

Gezer Köprülü vinçler,  ağırlığı yüksek kaldırma ve taşıma işlemleri için ideal vinçlerdir. Özellikle çift kirişli gezer köprülü vinçler, tek kirişliye göre daha yüksek ağırlıkları kaldırma yetisine sahiptir ve genelde aks açıklığı uzun olan yerlerde kullanılır.

Çift Kiriş Gezer Köprülü Vinçlerin Kullanıldığı Yerler

Genellikle endüstri ile alakalı tesislerde, deniz taşımacılığı sektöründe, inşaat ve madencilik sektörlerinde, otomotiv sanayisinde kullanılan vinç türüdür.

İki ana kiriş üzerinde yürüme esasına dayanan vinç, kancalarının bu kirişler arasında olması sayesinde daha yüksek alanlara kaldırabilme performansına sahiptir.

Çift Kiriş Gezer Köprülü Vinç Özellikleri

Manuel, kablosuz uzaktan kumada ya da kabinle sarkan yönetme mekanizmalarında istediğinizi tercih edebilirsiniz. Esnek kaldırma kirişi sayesinde yük ağırlığı artabilmektedir. Ayarlanabilir hız anahtarı sayesinde güçlü bir kontrol ağına sahiptir.

Alüminyum gövdeli köprü sürücüsü çift kiriş gezer köprülü vinçin sağlamlığını artırmaktadır. Sessiz teknolojisi sayesinde taşımaların konforlu yürütülmesine imkân tanımaktadır.

Akıllı güvenlik sistemi, aşırı ısınma, aşırı yüklenmeye karşı uyarım sistemi ve mesafe sınır kontrolü güvenli taşıma sekmesinde çift kiriş gezer köprülü vinçi üst sekmelere çıkartmaktadır.

Köprü kısmı özel üretim çelik konstrüksiyon ile desteklenen çift kiriş gezer köprülü vinçler, 3-15 ton arası taşıma kapasitesine sahiptir.

Kademeli ya da kademesiz hız kontrolü sayesinde kontrollü taşıma imkânı sağlar.

Vinç uygulamasında halatlı ya da zincirli seçenekleri mevcuttur. Kullanılan aladaki tavan mesafesine göre farklı monoray vinçler kullanılabilir.

Standart kullanım dışında alçak ve yüksek tavan seçenekleri mevcuttur. Taşımayı kolaylaştırmak için ayrıca mesnetli seçenekler de yaratılabilir.

FEM, DIN VE VDI standartlarına uygun üretim yapılmaktadır. Yerli ya da Avrupa bileşen imkânı da sunulmaktadır.

Yükseltilmiş ya da düşük tavan seçenekleri de bulunan çift kiriş gezer vinçler, tek kiriş gezer vinçlere göre %35 daha ağırdır.

Ürüne tesis edilen platform sayesinde bakım ve montaj kolaylığı sağlanmaktadır.

Dünya standartlarındaki boya ve kumlama uygulaması sayesinde sağlamlık ve kalite göze çarpmaktadır. Gerektiğinde özel ihtiyaçları gidermek adına bir boya ve kumlama işlemi sağlanabilir.

Kullanılan mekanizma sayesinde dikkatli kalkış ve duruşlar sağlanmakta bu da uzun ömürlü kullanıma imkân tanımaktadır. Aynı zamanda güvenlik açısından da artı özellikler göstermektedir.

Minimum kanca hareketleri sayesinde dikkatli bir taşıma imkanı sunulmaktadır.

Mesafe kontrolü ve yük salınımı da Avrupa standartlarında özellik göstermektedir.

Erken teslimat ve düşük maliyetlerle hizmet esasına dayanan firmamız, güvenli ve dünya standartlarına uygun, modernize edilmiş taşıma araç ve ekipmanlarıyla her zaman hizmetinizdedir.

Çift Kiriş Gezer Köprülü Vinç Fiyatları

Yüksek tonajlı kaldırma işlerinde kullanabileceğiniz çift kiriş gezer vinçleri firmamız tarafında dünya standartları dikkate alınarak üretilmekte ve bakımı sağlanmaktadır.

Alüminyum gövdesi sayesinde sağlamlığını uzun yıllar sürdürebilen bu vinci çeşitli donanımlarla doldurma imkânına sahipsiniz. Manuel, kablosuz uzaktan kumada ya da kabinle sarkan yönetme mekanizmalarında istediğinizi tercih ederek üretimini sağlatabilirsiniz.

Sessiz bir kullanım sunması ve akıllı güvenlik teknolojileri sayesinde konforlu bir taşıma hizmeti sunmaktayız.

Kurulum ekipmanlarımız sayesinde kolay kurulum ve bakım imkânına da sahip olacaksınız.

Kanca hareketini en aza indiren sistem sayesinde taşıma ve kaldırma işlerini minimum riskle halledebileceksiniz.

Firmamız sipariş öncesi, sipariş ve sipariş sonrası hizmetlerinde müşteri memnuniyetini temel alan bir ilkeyle hareket etmektedir.

Telefon

0506 458 5006

E-posta

[email protected]

Adres

Evliya Çelebi Mah. Mavi Sk. No:21 İç Kapı No:1 Tuzla/İSTANBUL