Koli ve Paket Taşıma Arabaları

Koli ve Paket Taşıma Arabaları Nedir?

Ağır yükler ve toplu malzemelerin sıklıkla kullanılıp hareket halinde olduğu iş alanlarında ciddi zorluklar meydana gelmektedir. Bu zorlukların giderilmesi ve iş akışının güvenli ve seri bir şekilde devam etmesi en önemli ihtiyaç haline gelmiştir. Bu ihtiyaca yönelik çok çeşitli araç, gereç ve yardımcı ekipman tasarlanıp kullanıma sunulmaktadır.

Koli paket taşıma arabaları, paket halinde olan malzemelerin taşınmasına pratik çözüm sunan araçlardır. Ağır paketlerin ve eşyaların taşınması insan gücü ile çok zor olacağı gibi ciddi derecede zaman kaybına da yol açmaktadır. Bu nedenle de paket taşıma arabaları birçok alanda konfor ve kolaylık sunmaktadır.

Koli ve Paket Taşıma Arabası Çeşitleri

Paket taşıma arabaları farklı kullanım alanları ihtiyaçlarına göre farklı teknik donanıma sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Her bir modeli farklı kullanım alanında yüksek düzeyde verimlilik sağlamaktadır. Başlıca koli paket taşıma arabaları çeşitleri şu şekildedir;

 • Paket taşıma el arabası
 • Katlanabilir paket taşıma el arabası
 • Damacana taşıma arabası
 • Koli taşıma arabası
 • Kafesli koli taşıma arabası
 • Dosya / evrak taşıma arabası
 • Katlanabilir paket taşıma arabası

Koli ve Paket Taşıma Arabaları Özellikleri

 1. En belirgin özellikleri farklı kullanım alanları için farklı donanıma sahip olarak tasarlanmış olmalarıdır.
 2. Dayanıklı malzemeden üretilen tekerlekleri sayesinde en ağır yük ve paketlerin taşınmasında kullanılırlar.
 3. Kullanım alanına göre ek özellikler eklenerek maksimum performans ve verimlilik ile çalışmaktadır.

Koli ve Paket Taşıma Arabalarının Sunduğu Kolaylıklar

Endüstriyel ekipmanlar kullanım alanında ihtiyacı karşılamakla beraber birçok avantaj da sunmaktadır. Genel ifade ile koli paket taşıma arabalarının sunduğu kolaylıklar ise şu şekildedir:

 1. Ağır yüklerin ve parça halinde olan çok yüklerin taşınması işlerinin konforlu ve seri bir şekilde yapılmasına olanak sağlarlar.
 2. Profesyonel bir çalışma alanı sağlayarak iş kalitesinin ve verimliliğinin atması üzerinde doğrudan etkili olurlar.
 3. Farklı özellikleri ile ön plana çıkan çeşitli kategoride koli paket taşıma arabaları ve kendi içerisinde çeşitleri bulunmaktadır. Bu sayede de işletmelerin ihtiyacı doğrultusunda seçim yapabilmesine olanak sağlar.
 4. İş sağlığı ve güvenliği kurallarının uygulanmasında etkili olmaktadırlar. Zaman ve maliyet açısından büyük oranda kazanç sağlamaktadır.

Telefon

0506 458 5006

E-posta

[email protected]

Adres

Evliya Çelebi Mah. Peker Sk. No:21/A Tuzla/İSTANBUL