Sabit Askılı 2 Hareketli Halatlı Tavan Vinç

Sabit Askılı 2 Hareketli Halatlı Tavan Vinç Nedir?

Düşey yönde kaldırma ve indirme sağlayan, tavana veya kirişe bağlanarak çalışan vinç türleridir. 10 tona kadar ağırlık kaldırabilmekte, yüksekliği ve kol boyu tercihe göre değişebilmektedir. Genellikle yük kaldırma yapan işletmelerde ve  bakım onarım atölyelerinde yardımcı ekipmanlarla birlikte kullanılmaktadır. Bazen gezer köprülü vinçlerle birlikte kullanılması da tercih edilmektedir.

Sabit Askılı 2 Hareketli Halatlı Tavan Vinç Özellikleri

 • Sabit Askılı 2 Hareketli Halatlı Tavan Vinçler, çelik gövde ve kaldırma aksamına sahiptir.
 • Sabit Askılı 2 Hareketli Halatlı Tavan Vinçler, aşınmalara ve yıpranmalara karşı manyetik disk fren sistemiyle donatılmıştır.
 • Yük emniyet koruması sayesinde güvenli bir kaldırma ve taşıma hareketi sağlamaktadır.
 • 380 volt sanayi elektriğiyle çalışan Sabit Askılı 2 Hareketli Halatlı Tavan Vinçler, çift kademeli olarak çalışabilmektedir. Ayrıca istenildiğinde çalışma gücü voltu azaltılabilmektedir.
 • Ürünlerimizde her türlü aksam en kaliteli malzemeden yapılmakta özellikle kancalarda sıcak dövme demir kullanılarak hem sağlamlık hem de uzun ömürlülük artırılmaktadır.
 • İstenildiği takdirde farklı akşamlarla donatılabilen Sabit Askılı 2 Hareketli Halatlı Tavan vinçlerin kapasiteleri  de 30 tona kadar  artırılabilmektedir.
 • Sabit Askılı 2 Hareketli Halatlı Tavan Vinçler, yer tasarrufu açısından çok tercih edilmektedirler. Özellikle dar alanlara sahip işletmelerin öncelikli tercihidir.
 • Yüksek ve güvenli kaldırma potansiyellerinin yanında kaldırma hızları da oldukça hızlı ve seridir.
 • İstenildiğinde donanımlarına uzaktan kumanda da ilave edilebilmektedir. Ayrıca sesli güvenlik sistemine, istenirse görüntülü güvenlik sistemi de eklenebilmektedir.
 • Dünya standartlarında ve iş güvenliği normlarına dikkat edilerek üretim sağlanmaktadır.
 • Sabit Askılı 2 Hareketli Halatlı Tavan Vinçlerin halat kısımları da FEC 80 normlarına uygun olup kalite ve sağlamlık açısından çeşitli denetimlere tabi tutulmakta teslimi sonra sağlanmaktadır.
 • Kolay montaja sahip Sabit Askılı 2 Hareketli Halatlı Tavan Vinçlerin yürüme kısımları kullanılan raylara göre düzenlenebilmektedir.

Sabit Askılı 2 Hareketli Halatlı Tavan Vinç Fiyat ve Avantajları

Taşıma ve kaldırma ekipmanlarının üretiminde fark yaratan firmamız, Sabit Askılı 2 Hareketli Halatlı Tavan Vinç üretiminde de size en iyisini sunmak için gayret göstermektedir.  Yüksek kaldırma tonajlarına uygun hale getirebileceğimiz Sabit Askılı 2 Hareketli Halatlı Tavan Vinçlerimiz dünya standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Önceliğimiz güvenlik olup bu anlamda tüm vinçlerimizi ekstra donanımlarla zenginleştirmekteyiz. Ekipman ve donanım tercihlerinde beklentilerinizi fazlasıyla karşılamakta ve  satış ve satış sonrasındaki kaliteli iletişimimizle benzerlerimizden ayrılmaktayız. Firmamızdan sipariş edeceğiniz Sabit Askılı 2 Hareketli Halatlı Tavan Vinçlerimiz, aşınma ve yıpranmalara karşı ekstra korunaklıdır. Sahip olduğu manyetik disk fren sistemi sayesinde vinciniz sürtünmelerden etkilenmeyip uzun ömürlü bir kullanım sağlayacaktır.

Manuel kumanda ya da uzaktan kumanda seçenekleriyle sunduğumuz Sabit Askılı 2 Hareketli Halatlı Tavan Vinçlerimiz dar alanlardaki yüksek tonajlı kaldırma ve taşıma işleri için tüm ihtiyacınızı fazlasıyla karşılamaktadır.

Sabit Askılı 2 Hareketli Halatlı Tavan Vinçlerimiz için de amacımız, kaliteyi erken teslimat ve uygun fiyat avantajıyla sizlere sunmak.

Telefon

0506 458 5006

E-posta

[email protected]

Adres

Evliya Çelebi Mah. Peker Sk. No:21/A Tuzla/İSTANBUL