Hakkımızda

Vinsan Vinç ve Makine Sanayi Limited Şirketi 2022 yılında faaliyete geçmiş alanında lider olmayı hedefleyen bir firmadır. Yük kaldırma iletme depolama ve istifleme alanında üretim ve bayiliğini yaptığımız ürün çeşitleri halatlı ve zincirli ve seyyar vinçler, hidrolik platformlar, Yük taşıma arabaları, personel ve yük sepetleri, Kanca altı yük kiriş ve ataşmanları başta olmak üzerine çeşitli yük kaldırma ekipmanları ve aksesuarları yer almaktadır. 

Vinsan Vinç ve Makine Sanayi Limited Şirketi Daha önce yapılmayanı yapmak ve düşünülmeyeni üreterek tüm paydaşlarımızla sayısız projeye imza atabilmek ülkemize ve çevremize katma değer yaratmak için çok heyecan duymaktayız. Sizlere de bu farkı yaşatmak ve paylaşmak isteriz.

Vinsan Vinç ve Makine Sanayi Limited Şirketi Süreklilik,  kalite, güven ve hız kelimelerini ilke edinerek çıktığımız bu yolda tecrübeli kadromuzla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Misyonumuz

Müşteri odaklı çalışma stratejimizi, büyüme potansiyelimiz ile yarışmacı piyasa koşullarında müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı ve istikrarlı şekilde değerlerimizi yönetmek.

Teknolojik olanakları ve en son gelişmeleri takip ederek yüksek imalat standartlarını yakalamaktır. Doğaya ve çevreye saygılı üstün nitelikli ürünler ile mükemmelleşme anlayışını bir araya getirme hedefini taşımaktayız.

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile "en iyi" şekilde değerleri yönetmek.

Kurum kültürünün bir parçası olarak sürdürülebilir sosyal sorumluluk projelerinin içerisinde yer almak öncü olmak ve tüm paydaşlarımızın da desteğini sağlayarak tüm Türkiye ve Dünyamız için fayda yaratmaktır.

Misyonumuz Karşılıklı güven ve saygının hakim olduğu çalışma güvenli çalışma ortamının önemi ve bilincinde öncü ve örnek projelere imza atan bir firma olmak gayretindeyiz.

Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknolojik olanakları kullanılarak daima yüksek kalite standartlarında gelişen kompresör teknolojileriyle uygun yapılar üretmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı üstün nitelikli yapı anlayışını, kusursuz üretim ve uygulama sistemleriyle birleştirme hedefini taşımak.

Günümüz için ve gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluğu yerine getirmeyi kurum kültürünün bir parçası olarak konumlandıran Rayal Lift, çalışmalarını planlarken, süreklilik ilkesini ön planda tutmakta, sosyal sorumluluğun sürdürülebilir projelerden oluşmasının, Türkiye ve dünya için sağlanacak fayda açısından önemli olduğuna inanmaktadır.

Çalışmalarında bu ilkeyi temel almakta ve toplumsal projelerinde sürdürülebilir çalıma güvenliğine odaklanmaktadır. Misyonumuz, çalıma güvenliği ve çalışma sağlığının önemi ve bilinciyle davranarak örnek projeler ile bu bilinci yayarak  sektöründe önder bir firma olmak.

Karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu insan kaynakları ile en iyi niteliklere sahip insan gücünü istihdam etmeyi sağlamaktır.

Vizyonumuz

Kaliteyi ve güveni en önemli değerlerimiz olarak belirleyen firmamız üstlendiği proje ve işleri uzun ömürlü katma değer yaratma gayesi ile çalışan bir işletme olmak hedefindedir.

Tüm imalat ve çözümlerimizde üstün verimlilik çalışma ve güvenli kullanımının standartlarına yön veren güvenilir bir şirket olma gayesi ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sektörün geleceğini şekillendirme hedefi ile müşterilerimize sürekliliği yakalamak güvenli, uzun ömürlü kullanım ve çalışma fırsatı yaratmaktayız.

Ülke ve dünya çapında yeni ve farklı olan ürünler ile fayda kıstasını geliştirme bilinci ve sorumluluğunu taşımakta ve girişimcilik ruhumuzu ilelebet sürdürme hedefindeyiz.

Telefon

0506 458 5006

E-posta

[email protected]

Adres

Evliya Çelebi Mah. Mavi Sk. No:21 İç Kapı No:1 Tuzla/İSTANBUL