Monoray Halatlı Alçak Tavan Vinci

Halatlı Alçak Tavan Vinci Nedir?

Alçak tavanlı iş yerlerinde ileri, geri, aşağı, yukarı yönlerinde kaldırma işlemi yapan halatlı vinç çeşitleridir. Bu vinçlerde önemli olan dengedir. Denge de karşı ağırlık sistemiyle sağlanmaktadır. Genellikle, küçük atölyelerdeki kaldırma işleri için kullanılır.

Halatlı Alçak Tavan Vinci Özellikleri

Taşıma kapasitesi 10 tona kadar değişen halatlı alçak tavan vinçlerinin bütün parçaları çelikten yapılmıştır ve parçalarda deformasyon görülmez. Kolay kurulum ve kullanım imkanına sahip vinç sistemleridir. Halatlı alçak tavan vinçleri, kolay ve hızlı kurulup sökülebilen vinçlerdir. Halatlı Alçak Tavan Vinçleri, manyetik ve diskli frenleri sayesinde güvenli ve uzun ömürlü taşıma sağlamaktadır. Avrupa standartlarına ve iş güvenliği normlarına uygun olarak üretim sağlanan vinçler askılı Kablolu kumanda ile kontrol edilebileceği gibi istenirse vinçlere eklenecek bir düzenekle 100 metreye kadar uzaktan kumanda ile de kontrolü sağlanabilmektedir.

Halatlı Alçak Tavan Vincinde hız seçenekleri de mevcuttur. 380 voltla çalışsa da istenildiğinde 220 Elektrik motoruyla çalışması sağlanabilmektedir. Her ortamda çalışabilecek fiziksel donanıma sahip olan vinçlerimiz, kötü hava koşullarından etkilenmeyecek boya ve kumlama işlemi görmüştür. Bu sayede yüksek sıcaklık ve yüksek soğukluklara karşı dayanıklıdır. İndüksiyon veya sementasyon metotları ile sertleştirilen hammaddeler sayesinde halatlı alçak tavan vinçlerinin parçalarının hepsi, ekstra güvenlik içermektedir. Büyük işletmeler için farklı standartlarda halatlı alçak tavan vinci üretimi de mevcuttur. Genel olarak, hızlar, kaldırma yükseklikleri ve tahrik grupları açısından farklı donanımlarda üretim söz konusudur. Halatlı Alçak Tavan Vinçleri,  motor tahrikli iki araba ile desteklenmiştir.

Halatlı Alçak Tavan Vinci Diğer Özellikler

  1. Çelik halatlarının sağlamlığı defalarca test edilmiştir ve halatlar hiçbir surette yuvalarından çıkmaz.
  2. Kanca limitleme sistemi sayesinde mekanizmanın zarar görmesinin önüne geçilmiştir.
  3. Elektrik kaynaklı kasalar ve bloklar dışında her parçanın kolayca değişimi mümkündü
  4. Çelikten üretilen halat tamburları, DIN 15020 standartlarına uygun olarak üretilmiştir.
  5. Fren sistemleri elektro manyetik sistemlerle donatılmıştır. Her bir bölüm için farklı fren sistemi kullanma tercihi sunulmaktadır.
  6. Acil durumlar için alarm ve aşırı yük ve ısınmaya karşı uyarı sistemine sahiptir. Termo manyetik sistem sayesinde motorlar korunmaktadır. İstenirse sesli ve ışıklı ikaz sistemi eklenebilmektedir.
  7. Halatlı Alçak Tavan Vinçlerinde müşterinin isteğine ve ihtiyacına göre farklı motor tipleri uygulanabilmektedir.
  8. Hız seçenekleri istenildiğinde uzaktan kumandayla donatılabilmektedir.
  9. Mükemmel ve güvenilir elektrik sistemine sahip vinçlerimiz, Elektronik dijital yük tartım kantarına sahiptir.

Halatlı Alçak Tavan Vinci Fiyat ve Avantajları

Firmamız Avrupa standartlarına ve iş güvenliği normlarına göre ürettiği halatlı Alçak Tavan Vinçlerinin her parçasında ısı işleminden geçmiş çelik kullanmaktadır. Bu sayede üst düzey güvenlikli taşıma işlevi gerçekleştiren vinçlerimiz, alçak tavanlı alanlarda ideal kullanıma sahiptir. Müşterinin ihtiyaçlarına göre farklı donanımlarla zenginleştirebildiğimiz halatlı alçak tavan vinci çeşitlerimiz farklı ağırlıklara göre, farklı donanımlara sahiptir.  Firmamızda üretilen vinçler, manyetik ve diskli frenleri sayesinde güvenli ve uzun ömürlü taşıma sağlamaktadır. Aynı zamanda kolay ve hızlı kurulumu olan vinçlerimiz, bakım masrafları açısından da ekonomiktir.  Kötü hava ve ortam şartlarında bile mükemmel performansta çalışabilen vinçlerimiz, motor koruması sayesinde uzun bir ömre sahiptir. kendi yaptığımız konstrüksiyon sayesinde bakım hizmetiyle de her zaman yanınızdayız. Firmamızın öncelikli amacı güvenli taşımacılığın ilk adresi olmak ve sizin memnuniyetinizi sağlamaktır. Parça garantisi de sunan firmamız, her türlü sorunuza cevap vermeye her zaman açıktır.

Telefon

0506 458 5006

E-posta

[email protected]

Adres

Evliya Çelebi Mah. Mavi Sk. No:21 İç Kapı No:1 Tuzla/İSTANBUL