Monoray 6 Hareketli Kedi Arabalı Vinç

Monoray 6 Hareket Halatlı Tavan Vinç Nedir?

Monoray 6 Hareket Halatlı Tavan Vinç, gezer köprülü vinçlerde çalışan 4 hareketli monoray vinçlere benzeyen vinçlerdir. Onlardan farkı, +2 hareket yapması için elektrik panosunda yapılan değişikliklerdir. Genel olarak yapısı, bir sütun ve sütunun üzerinde  yaptıkları kaldırma indirme  hareketleri 2, sütun üzerindeki ileri geri hareketler 2, yürüme başlığının rayın üzerine yaptığı hareketler 2 olmak üzere toplam 6 harekettir. Bu hareketler, vincin üzerinde yer olan elektrik panosundan yönetildiğinde monoray 6 hareket halatlı tavan vinç olmaktadır.

Monoray 6 Hareket Halatlı Tavan Vinç Özellikleri

 • Halatlı tavan vinçler 60 tona kadar kaldırma ve taşıma kapasitesinde üretilebilmektedir. Yüksekli ve kol boyu açıklığı de özel üretimle farklı donanımlarda yapılabilmektedir.
 • Bakım ve montajı çok kolaydır. Basit bir mekanizması olduğu için kolay kurulum imkanına sahiptir. Bakım anlamında minimum masraf ihtiva etmektedir.
 • Fren manyetik ve diskli frenler sayesinde yumuşak duraklama sistemi sağlanmaktadır. Frenli özel vinç motorlarıyla desteklenmektedirler.
 • Gürültüsüz çalışma konforu sağlamaktadır. Bu da Monoray 6  Hareket Halatlı Tavan Vinçlerin tercih edilirliğini üst düzeye çıkartan etmenlerdendir.
 • Vince askılı kablolu kumanda ile kontrol edilebileceği gibi, istenirse uzaktan kumandalı üretim de sağlanmaktadır. Uzaktan kumada eklenebilmektedir.
 • FEM standartlarına ve iş güvenliği şartlarına göre üretim sağlanmaktadır. monoray 6 hareket halatlı tavan vinç en güvenli vinç sınıfına dahil edilebilir. 
 • Uzun ömürlü vinç türleridir. Farklı çalışma gruplarında tercih edilmektedirler. Başka bir taşıma mekanizması için yardımcı olarak kullanılabilecekleri gibi küçük işletmelerde tek başlarına da güçlü bir kaldırma randımanı göstermektedirler.
 • Boya ve kumlama kısmında da diğer bütün bölümlerde olduğu gibi kaliteli ve dayanıklı malzeme mükemmel işçilikle birleşmiştir.
 • Kaldırma mesafesi müşterinin isteğine göre uzatılabilmektedir.
 • 380 volt sanayi elektriğiyle çalışan vinçlerimiz güçlü performanslarıyla dikkat çekmektedir.
 • Yer tasarrufu sağlamaları, pratik kurulum ve kullanım sağlamaları ve bakım masraflarının düşük olmasıyla beraber yüksek tonajlı yükleri başarıyla taşımaları monoray 6 hareket halatlı tavan vinç sisteminin önemli artılarıdır.

Monoray 6 Hareket Halatlı Tavan Vinç Fiyat ve Avantajları

Kaliteli malzemeyi uzman iş gücü kadrosunun emekleriyle birleştiren firmamız, monoray 6 hareket halatlı tavan vinç sistemlerinin üretiminde de fark yaratmaktadır. Dünya standartlarında, her türlü güvenlik testi yapılarak üretilen vinçlerimiz uzun ömür garantisini de sunmaktadır. Satış, üretim ve satış sonrasında da güvenli iletişimi temel alıp isteklerinizi önemseyerek özel imalatlar yapılmaktadır.  Kullanılan özel motor ve fren sistemleri monoray 6 hareket halatlı tavan vinç aracının kullanım süresini uzatan faktörlerdendir. Her türlü mühendislik kontrolü yapılmış vinçlerimizdeki halatlar da defalarca sağlamlık testlerinden geçmiş, dayanıklılıkları ile fark yaratmışlardır. Gürültüyü en aza indiren teknolojiler sayesinde size konforlu bir taşıma hizmeti sunmaktayız. Kalifiye üretim kadrosunun özenli ellerinden çıkan vinçlerimiz kaliteyi uygun fiyatla birleştiren tek adreste sizleri beklemektedir.  Siz sadece ölçüleri söyleyin gerisini uzman kadromuz mükemmel şekilde halledecektir.

Telefon

0506 458 5006

E-posta

[email protected]

Adres

Evliya Çelebi Mah. Mavi Sk. No:21 İç Kapı No:1 Tuzla/İSTANBUL