Senkronize Çift Kanca Elektrikli Zincirli Vinç

Senkronize Çift Kanca Elektrikli Zincirli Vinç Nedir?

İki paralel kanca sayesinde yükü zarar vermeden kaldıran vinçlere Senkronize Çift Kanca Elektrikli Zincirli Vinç denir. Birbiriyle senkronize hareket eden kancalarda denge en önemli unsurdur. Ve bu vinçler denge payı düşünülerek üretilmişlerdir.

Senkronize Çift Kanca Elektrikli Zincirli Vinç Özellikleri

Senkronize Çift Kanca Elektrikli Zincirli Vinçler hem elektronik hem de mekanik bağlantılıdır. Tek başına kullanılabildiği gibi, askılı vinç ve gezer vinç ile de kullanılabilmektedir. Genellikle uzun ve büyük boyuttaki yükleri, boru profil çubuk gibi yükleri kaldırmak için tercih edilirler. Isı koruması sayesinde aşırı ısınmalarda uyarı vermekte bu da vincin ömrünü uzatmaktadır.

Ölü mesafelerin sıkıntısı yaratmaması da Senkronize Çift Kanca Elektrikli Zincirli Vinçleri tercih edilir kılmaktadır. Yatay şekilde taşıma yapan yerler için uygun vinç türüdür.

Senkronize Çift Kanca Elektrikli Zincirli Vinçlerdeki aralık seçimi müşterinin ihtiyacına göre değişebilmektedir. Frekans invertörü sayesinde yüke yön verme imkanı tanımaktadır. 5 tona kadar taşıma kapasitesine sahip olan Senkronize Çift Kanca Elektrikli Zincirli Vinçler, elektrikli araba ile kullanılmaktadır. Çalışma yüksekliği 6 metredir. 380 voltta çalışan bu vinçler, 3 faz sayısına sahiptir.

Avrupa standartlarında çeşitli mühendislik testlerinden geçerek üretim sağlanmaktadır. Malzemelerde dayanıklılık ve sağlamlık ön planda tutulmuş bu amaçla ısıl işlem görmüş çelikten üretilmişlerdir.  İstenildiğinde güvenlik donanımları ve uzaktan kumanda da eklenebilmektedir. Sesli ve ışıklı uyarı sistemi sayesinde aşırı yüklenme ve ısınmanın önüne kolaylıkla geçilebilmektedir.

Senkronize Çift Kanca Elektrikli Zincirli Vinç Fiyat ve Avantajları

Firmamızda üretilen Senkronize Çift Kanca Elektrikli Zincirli Vinçlerimiz diğer tüm vinçlerde olduğu gibi kaliteli malzeme, mükemmel işçilikle birleştirilerek üretilmektedir. Her türlü donanımda kaliteli parça kullanmaya özen göstermemiz vinçlerimizin ömrünü uzatmaktadır. Senkronize Çift Kanca Elektrikli Zincirli Vinçlerimiz boru, profil, çubuk ya da direk gibi uzun ve büyük ürünler taşımak için kullanılmakta olup kanca aralıkları müşterinin tercihine bırakılmaktadır. Senkronize Çift Kanca Elektrikli Zincirli Vinçlerimiz, frekans invertörlü olup parça garantisi de sunmaktadır. Senkronize Çift Kanca Elektrikli Zincirli Vinç, zincirli vinçlerin özelliklerini de taşıması anlamında sağlam taşıma grubuna dahil edilmektedir. Vinçlerimizde senkronize hareket eden kancalar sayesinde güvenli ve verimli bir taşıma gerçekleşmektedir.

Firmamız satış ve satış sonrasında her türlü soru ve sorununuzda yanınızda olup sizler için en iyisini istemektedir. Uygun fiyatlı Senkronize Çift Kanca Elektrikli Zincirli Vinç arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Telefon

0506 458 5006

E-posta

[email protected]

Adres

Evliya Çelebi Mah. Mavi Sk. No:21 İç Kapı No:1 Tuzla/İSTANBUL