Elektrikli Irgat Tip Kablo Çekme Yer Vinç

Elektrikli Irgat Tip Kablo Çekme Yer Vinç Nedir?

Yükleri ileri-geri itmek ve çekmek için kullanılan vinç türleridir. Irgat vinç olarak da adlandırılan bu vinçler, kaldırma işlevinde değil çekme ve itme işlerinde kullanılırlar. Bu anlamda elektrikli Elektrikli Irgat Tip Kablo Çekme Yer Vinç, yeraltı madenlerinde, kablo imalat tesislerinde, denizcilik ile ilgili tesislerde, inşaatlarda, orman sanayisinde ve yükleri itme işlevi olan her türlü atölye ve fabrikalarda kullanılabilmektedir.

Elektrikli Irgat Tip Kablo Çekme Yer Vinç Özellikleri

Yirmi tona kadar yükü çekip itme potansiyeline sahip olan elektrikli yer vinçleri,5mm ve 8 mm çalışma yüksekliği ile çekme işlemini limitsiz uzunluktaki halatlar vasıtasıyla yapmaktadır. Irgat vinçler çalışma prensibi açısından 4 gruba ayrılırlar.  Bunlar Elektrikli, Basınçlı, Havalı, Hidrolik  vinçlerdir.

Elektrikli Yer Vinçlerinde 500 m ’ye kadar halat sarım tamburları kullanılmaktadır ve bu tamburlar kaliteli çelikten üretilmiştir. Irgat vinçler, taşınabilir özellikleri sayesinde çok fonksiyonlu işlev göstermekte olup Dünya standartlarında ve iş güvenliği normlarına uygun olarak üretilmektedir. Sağlam yapıları, elektrikli yer vinçlerine uzun ömürlü kullanım imkanı sağlar. Yüksek Kapasiteli Elektrikli Irgat Tip Kablo Çekme Yer Vinçleri, çok yüksek ve çok sağlam halat kapasitesine sahiptir. Ayrıca aşırı yüklenmeye ve aşırı ısınmaya karşı korumalı üretilmişlerdir. Irgat vinçleri, gürültüsüz çalışma performansı ile konforlu bir itme- çekme işlevi sunmaktadır. Elektrikli yer vinçleri, yapısal olarak fren, kaldırma motoru, halat tamburu, çelik halat ve bunları birleştiren şase olmak üzere 6 büyük parçadan oluşmaktadır.

Elektrikli yer vinçleri, yapısal olarak fren, kaldırma motoru, halat tamburu, çelik halat ve bunları birleştiren şase olmak üzere 6 büyük parçadan oluşmaktadır.

Elektrikli Irgat Tip Kablo Çekme Yer Vinç Teknik Özellikleri

  1. Irgat vinçler, 1 Am DIN 15020 klasifikasyon özelliğine sahiptir.
  2. Irgat vinçlerde, tek hız, çift hız ve farklı hızlarda üretim sağlanabilmektedir.
  3. Elektrikli yer vinçleri,  IP66’ya kadar yükseltilebilir motor korumasına sahiptir.
  4. Irgat vinçler, frenli ya da frensiz kullanım imkanına sahiptir.
  5. Elektrikli yer vinçleri, istenirse tavana ya da yere montaj yapılabilmektedir.
  6. Irgat vinçler özellikle de asansör vinci olarak tercih edilmektedir.

Elektrikli Irgat Tip Kablo Çekme Yer Vinç Farklı çekim alternatifleri de sunmaktadır.

  • Yatay çekme
  • Meyilli çekme,
  • Çelik makaralar sayesinde saptırmalı kaldırma işlemi

Elektrikli Irgat Tip Kablo Çekme Yer Vinç Fiyat ve Avantajları

Firmamız yılların tecrübesini, modern tekniklerle birleştirip dünya standartlarında vinçler üretmektedir. Vinçlerimizin donanımı istediğiniz şekilde yapılabilmektedir. Elektrikli yer vinçlerimiz, sağlam malzemeden mükemmel işçilikle üretilmektedir. İstenildiğinde yatay, meyilli ya da saptırmalı çekme işlemleri için farklı donanımlarda üretilebilmektedir. Montajlı ya da montajsız kullanım tercihi sunan Elektrikli Irgat Tip Kablo Çekme Yer Vinçlerimiz, kolay kaldırılabilir hafifliktedir. İstenilen tonajda üretilebilen elektrikli yer vinçleri, elektrikli, basınçlı, havalı ve hidrolik olarak üretilebilmekte, üretimde bu konuda size tercih sunulabilmektedir. Sağlam yapısı sayesinde size uzun ömürlü bir kullanım imkanı tanımaktadır.Elektrikli Irgat Tip Kablo Çekme Yer Vinç, çok yüksek ve çok sağlam halat kapasitesine sahiptir. Bu da güvenlik normlarına uygun üretim gösterdiğimizin kanıtıdır. Aşırı ısınma ve aşırı yüklenmeye karşı korumalı olarak ürettiğimiz ırgat vinçlerimiz, frenli ve frensiz kullanma özelliğine sahiptir. Farklı hız limitlerinde üretim sağlayabildiğimiz elektrikli yer vinçlerimiz, yükseltilebilir motor korumasına sahiptir. Her türlü mühendislik testlerinden de geçen elektrikli yer vinçlerimizin üretiminde de kaliteyi ilk sıraya koymaktayız.

Müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyan firmamız, satış ve satış sonrası güler yüzlü ve memnuniyet odaklı bir hizmet sunmaktadır.

Vinç yapmak maharet ister, ölçüleri tutturmak kaliteyi yakalamak ve bunu sürekli hale getirmek zordur. İşte biz tam da bu noktada iddialıyız. Uzman kadromuzun yeteneklerine güveniyor ve sizi bu yeteneklerle tanıştırmak istiyoruz.

Telefon

0506 458 5006

E-posta

[email protected]

Adres

Evliya Çelebi Mah. Mavi Sk. No:21 İç Kapı No:1 Tuzla/İSTANBUL