Monoray 4 Hareketli Elektrikli Zincirli Vinç

Monoray 4 Hareketli Elektrikli Zincirli Vinç Nedir?

Ray mekanizması üzerinde ileri, geri, sağa, sola kaldırma ve taşıma işlemleri gerçekleştiren vinç çeşitleridir. İki hareketli vinçlerden farkı üzerindeki şaryo denilen elektrikli arabadan kaynaklanıyor. Bu sayede vinç ray üzerinde ileri geri hareketi yapmaya da başlıyor.

Monoray 4 Hareketli Elektrikli Zincirli Vinç Özellikleri

Monoray 4 Hareketli Elektrikli Zincirli Vinçler, 2 tona kadar kaldırma kapasitesi olan vinçlerdir. Ve bu vinçlerde 6 metre kaldırma yüksekliği vardır. Dakikada 2 metre kaldırma hızına ve dakikada 18 metre rayda yürüme hızına sahiptir. 6 metre zincir uzunluğuna sahip ve üst düzey taşıma performansı göstermektedir. Zincirli vinçler genel anlamda sağlam ve hafif olmalarıyla tercih edilirler. Monoray vinçler de yer tasarrufu açısından tercih edilmektedir. Bu anlamda Monoray 4 Hareketli Elektrikli Zincirli Vinçler, kullanım kolaylığı ve performansı sayesinde çok tercih edilen vinçlerdir.

Monoray 4 Hareketli Elektrikli Zincirli Vinçlerin 4 hareket yapması çok yönlü taşıma işlemlerinde kullanılmasına imkan tanımaktadır. Her alanda kullanılması mümkün ve çeşitli donanımlarla daha da üstün taşıma gerçekleştirebilmektedirler. Bu vinçler, Avrupa standartlarında ve iş güvenliği normlarına uygun vinçlerdir. Sessiz çalışma prensipleri sayesinde konforlu taşıma sağlarlar. Ayrıca akıllı fren sistemi de Monoray 4 Hareketli Elektrikli Zincirli Vinçlerin güvenliğini artırmaktadır.

Endüstriyel kuruluşların çoğunda kullanım imkanı tanıyan bu vinçler, alan kullanımında tasarruf sağlamaktadır.

Kanca ve emniyet mandalı sağlam çelikten üretilmiş olup sertlik ve sağlamlık için ısıl işleme tabi tutulmuştur.

Üstün teknolojiyle donatılan vinçler yüksek güvenlikli kaldırma işleri için idealdir ve ısıl işlemden geçmiş dişli grubuna sahip bakım masrafı az olan vinç sınıfındandır. Vinç dizaynı FEM standartlarında 1Am düzeyindedir.

Monoray 4 Hareketli Elektrikli Zincirli Vinç Güvenlik Donanımları

  • Aşırı yüklenme sınır şalteri sayesinde fazla yüklenmelerin önüne geçilmektedir.
  • İstenildiğinde çift hız seçeneği de sisteme dâhil edilmektedir.
  • Müşterinin tercihine göre uzaktan kumanda da donanıma ilave edilebilmektedir.
  • Sesli ikaz sistemine sahiptir.

Monoray 4 Hareketli Elektrikli Zincirli Vinç Fiyat ve Avantajları

Firmamız, ürettiğimiz ve satışa sunduğumuz tüm vinç sistemlerinde kaliteyi uygun fiyatla birleştirmeyi ilke edinmiş, güvenlik ve sağlamlığı hedefe koymuş bir firmadır. Monoray 4 Hareketli Elektrikli Zincirli Vinçlerimiz de kaliteli malzeme kullanılarak üretilmiş, sağlam ve dayanıklı vinçlerdir.  2 tona kadar, istenilen ağırlığa göre ayarlanabilen kaldırma potansiyeline sahiptir. Vinçlerimizi müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre kişiselleştirebilmekte olan firmamız kullandığı her malzemeyi garantili olarak size sunmaktadır. Yarı manyetik fren sistemi ve akıllı sürüş sistemi sayesinde konfor ve güvenliği artıran bir yapıya sahiptir. Yarı manyetik fren sistemi elektrik kesildiğinde durma kabiliyetine sahiptir. Vinçlerimizi üretirken Avrupa standartlarına göre üretim gerçekleştirmekte ve vinçlerimizin hepsi iş güvenliği normlarına uygunluk göstermektedir. Dört yönlü hareket kapasiteleri sayesinde çok kullanışlı vinç türleri olup firmamızın çalışma ilkeleri doğrultusunda bu kullanışlılık kaliteyle de birleşmektedir. Her türlü işletmede kullanım kolaylığı sağlayan bakım masraflarının az olmasıyla da tercih edilen vinçlerdendir. Vinçlerimizde Kullanılan kanca ve emniyet mandalı ısıl işleme tabi tutulmuş çelikten üretilmektedir. Firmamızda üretilen vinçlerimiz, sağlamlık, verimlilik ve donanımdaki zenginlikle rakipleri arasında fark yaratmaktadır.

 Vinçlerimizdeki faz koruma tertibatı sayesinde elektrik sistemindeki sıkıntıları tolore edebilmektedir. Ayrıca vinçlerimizde limit anahtarı sayesinde aşırı güç kullanımı engellenmektedir. Talep doğrultusunda acil durum butonu da donanıma eklenebilmektedir.

Satış ve satış sonrası güler yüzlü hizmeti ilke edinen firmamız tüm ihtiyaçlarınızda olduğu gibi Monoray 4 Hareketli Elektrikli Zincirli Vinç ihtiyacınızda da sizlerin yanında.

Telefon

0506 458 5006

E-posta

[email protected]

Adres

Evliya Çelebi Mah. Mavi Sk. No:21 İç Kapı No:1 Tuzla/İSTANBUL