15 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç

VSV-MHEZV-15000


15 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Nedir

Vinsan Vinç Markalı Altı Zincir Donanımına sahip olan 15 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinçler, 15 Tona kadar olan yükleri kaldırmak için tasarlanmıştır.

Vinsan Vinç markalı monoray elektrikli zincirli vinçler Uzun ve yoğun çalışmalar için uygundur. Kompakt yapısında, motor ekseni makara eksenine dik olarak sonsuz dişli şanzımanı kullanılır. Vincin gövdesi hafif aynı zamanda sağlam yüksek kaliteli alaşımlı alüminyumdan üretilmiştir. Hepsi yüksek kaliteli döküm, çelik malzemeden imal edilmiş metal aksamlar, IP 55 koruma sınıfına uygundur. Elektrikli taşıyıcı motor kontrol donanımları gövde ile bütün termo plastikten pano içerisinde yer alan yer almaktadır. Aşırı yük limit şalteri sayesinde indirme ve kaldırma sırasında son noktaya geldiğinde otomatik olarak motorun durmasını zincirlerin zarar görmemesini sağlar. Manyetik fren mekanizması sayesinde güç kaybı durumunda cihaz devreye girerek ani frenleme sağlar. Zincir Toplama Çantası Zincir inmesi sırasında kaldırma zincirlerinin toplanmasını sağlayan hafif ve dayanıklı donanımdır.

15 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Teknik Özellikleri

Yükleri kaldırma ve indirmek için elektrikli motor düzeneğine bağlı olarak çalışır. Kaldırma makarası yardımıyla, üstüne sarılı zincirin yükleri yukarı ve aşağı yönlü kaldırma ve indirme hareketini yapmasını sağlayan 15 Ton Elektrikli Monoray 4 Hareketli Halatlı Tavan Vinçlerinden farklı cihazlardır. El ile kolay kontrol edilebilmesini sağlamak için kumanda ile birlikte kullanılır. Kaldırma yüksekliğine paralel uzunlukta kablolu kumanda veya uzaktan kumanda seçenekleri kullanılabilir.

Elektrikli Zincirli Vinçler zincir sonlarında yer alan kanca yardımı ile yüklere bağlanır. Zincirli vinç kancaları süspansiyonlu, 360° dönebilme kabiliyetine sahip ve emniyet pimlidir. Kullanım şekline ve yerine göre farklı seçeneklere sahip olan elektrikli zincirli vinçler çeşitli frekanslarını invertör yardımı ile dönüştürebilir. Elektrikli şaryo ve kaldırma motorunun yumuşak kalkış ve duruş sağlamak hareket hızını değiştirmek için kullanılır. Böylece yükün taşınması sırasındaki sarsıntı mekanik gerilim ve aşınma azalır.  

15 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Fiyat ve Kullanım Alanları

Vinsan Vinç Markalı Elektrikli zincirli vinçler üzerlerinde kullanım ve ihtiyaca göre düzenleme ve değişikli yapılabilir. Bu ürünler özel tür tamamlayıcı bir çeşit yük kaldırma ekipmanı olarak ta kullanılabilir. Pergel vinçler, portal vinçler, gezer köprülü vinçler, yük asansörleri zincirli vinçlerin birlikte kullanıldığı ürünlerdir. Kullanım alanları maden işletmeleri, liman ve rıhtımlar, hafif ve ağır sanayi, atölyeler, gıda ve kimya sektöründe, haddehanelerde, Arıtma tesisleri ve benzeri alanlarda kullanılabilir.

Taşıma Kapasitesi Kg 15.000
Kaldırma Yüksekliği mt 6
Kaldırma Hızı mt/dk 1.8
Yürütme Hızı mt/dk 11
Ağırlık Kg 382
Kaldırma Motoru kw 3x2
Yürüyüş Motoru kw 0,75
Motor Hızı r/min 1440
Faz Adet 3
Enerji Volt 380
Energy Hz 50
Kanca Altı Mesafesi mm 1310
15 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Nedir?
15 ton elektrikli 4 hareketli monoray zincirli vinç iş dünyasına özel çözümler sunmaktadır. Çalıştığınız sektörde 15 ton ağırlık kaldırmanız gerekiyorsa, bu ürünler size aradığınız dayanıklılığı kazandırır. Zira ağır ve yoğun çalışma koşullarına uygundur. Verimi yükseltebilmek için gerekli tüm teknik özellikler ve güvenlik çözümleri yer almaktadır. Bunun yanı sıra kullanıcıların rahat bir şekilde kontrol edilmesi için kumandalar da sunulmaktadır. Gereksinim ışında kablolu olabildiği gibi kablosuz olarak da tercih edilebilir.
15 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Özellikleri Nelerdir?
15 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Özellikleri 15 ton elektrikli 4 hareketli monoray zincirli vinç günümüzde çok sayıda sektör tarafından kullanılabilir. Bu nedenle gereksinimler değişir. Firmamız, iletişim ardından ihtiyaçlara en uygun çözümleri teklif etmektedir. Lakin temel teknik detaylar şöyledir; Kaldırma hızı: 1.8 mt/dk Yürütme hızı: 11 mt/dk Kaldırma motoru: 3x2 kW Yürüyüş motoru: 0.75 kW Enerji: 380 volt Kanca altı mesafesi: 1310 mm Vincin gövdesi alaşımlı alüminyum olduğu için hafif yapıdadır. İç aksamları metal olması nedeniyle dayanıklıdır.
15 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Güvenilir Mi?
Firmamız tüm ürünlerinde işlevselliği ve dayanıklılığı ön planda tutmaktadır. 15 ton elektrikli 4 hareketli monoray zincirli vinç modelleri, IP 55 koruma sınıfına uygundur. Bu nedenle verimli, sorunsuz bir kullanım sağlar. İş yerlerine potansiyel sorunları önleyebilmek için sona gelindiği zaman devreye otomatik şekilde giren aşırı yük limit şalteri hem zincirin zarar görmesini hem de kazaları önlemektedir. Firmamız bunun yanı sıra gücün olmadığı zamanları da değerlendirmeye almaktadır. Buna yönelik olarak manyetik fren mekanizması mevcuttur. Ani frenleme sistemi, kazaların oluşmasını önlemektedir. Ek olarak kancalar da güvenlik pimleri, süspansiyon yer almaktadır.

Ürün için pdf bulunmamaktadır

    İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yap

1 2 3 4 5
Yorumunuz alınmıştır. Onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Yorum gönderilirken hata oluştu.

Telefon

0506 458 5006

E-posta

[email protected]

Adres

Evliya Çelebi Mah. Mavi Sk. No:21 İç Kapı No:1 Tuzla/İSTANBUL