30 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç

VSV-MHEZV-30000


30 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Nedir

Vinsan Vinç Markalı On iki Zincir Donanımına sahip olan 30 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinçler, 30 Tona kadar olan yükleri kaldırmak için tasarlanmıştır.

Vinsan Vinç markalı monoray elektrikli zincirli vinçler Uzun ve yoğun çalışmalar için uygundur. Kompakt yapısında, motor ekseni makara eksenine dik olarak sonsuz dişli şanzımanı kullanılır. Vincin gövdesi hafif aynı zamanda sağlam yüksek kaliteli alaşımlı alüminyumdan üretilmiştir. Hepsi yüksek kaliteli döküm, çelik malzemeden imal edilmiş metal aksamlar, IP 55 koruma sınıfına uygundur. Elektrikli taşıyıcı motor kontrol donanımları gövde ile bütün termo plastikten pano içerisinde yer alan yer almaktadır. Aşırı yük limit şalteri sayesinde indirme ve kaldırma sırasında son noktaya geldiğinde otomatik olarak motorun durmasını zincirlerin zarar görmemesini sağlar. Manyetik fren mekanizması sayesinde güç kaybı durumunda cihaz devreye girerek ani frenleme sağlar. Zincir Toplama Çantası Zincir inmesi sırasında kaldırma zincirlerinin toplanmasını sağlayan hafif ve dayanıklı donanımdır.

30 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Teknik Özellikleri

Yükleri kaldırma ve indirmek için elektrikli motor düzeneğine bağlı olarak çalışır. Kaldırma makarası yardımıyla, üstüne sarılı zincirin yükleri yukarı ve aşağı yönlü kaldırma ve indirme hareketini yapmasını sağlayan 30 Ton Elektrikli Monoray 4 Hareketli Halatlı Tavan Vinçlerinden farklı cihazlardır. El ile kolay kontrol edilebilmesini sağlamak için kumanda ile birlikte kullanılır. Kaldırma yüksekliğine paralel uzunlukta kablolu kumanda veya uzaktan kumanda seçenekleri kullanılabilir.

Elektrikli Zincirli Vinçler zincir sonlarında yer alan kanca yardımı ile yüklere bağlanır. Zincirli vinç kancaları süspansiyonlu, 360° dönebilme kabiliyetine sahip ve emniyet pimlidir. Kullanım şekline ve yerine göre farklı seçeneklere sahip olan elektrikli zincirli vinçler çeşitli frekanslarını invertör yardımı ile dönüştürebilir. Elektrikli şaryo ve kaldırma motorunun yumuşak kalkış ve duruş sağlamak hareket hızını değiştirmek için kullanılır. Böylece yükün taşınması sırasındaki sarsıntı mekanik gerilim ve aşınma azalır.  

30 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Fiyat ve Kullanım Alanları

Vinsan Vinç Markalı Elektrikli zincirli vinçler üzerlerinde kullanım ve ihtiyaca göre düzenleme ve değişikli yapılabilir. Bu ürünler özel tür tamamlayıcı bir çeşit yük kaldırma ekipmanı olarak ta kullanılabilir. Pergel vinçler, portal vinçler, gezer köprülü vinçler, yük asansörleri zincirli vinçlerin birlikte kullanıldığı ürünlerdir. Kullanım alanları maden işletmeleri, liman ve rıhtımlar, hafif ve ağır sanayi, atölyeler, gıda ve kimya sektöründe, haddehanelerde, Arıtma tesisleri ve benzeri alanlarda kullanılabilir.

Taşıma Kapasitesi Kg 30.000
Kaldırma Yüksekliği mt 6
Kaldırma Hızı mt/dk 0.9
Yürütme Hızı mt/dk 11
Ağırlık Kg
Kaldırma Motoru kw 3x2
Yürüyüş Motoru kw 1.5
Motor Hızı r/min 1440
Faz Adet 3
Enerji Volt 380
Frekans Hz 50
Kanca Altı Mesafesi mm 630
30 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Ne İşe Yarar?
30 ton elektrikli 4 hareketli monoray zincirli vinç günümüzde geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bunların arasında ağır sanayi, hafif sanayi, limanlar, rıhtımlar, maden işletmeleri ve birçok yer vardır. Bu vinçler, 30 tonluk ağırlıkları sorunsuz bir şekilde kaldırmanızı sağlar. Gelişmiş bir teknoloji ile imal edilen bu cihazlar yoğun ve ağır iş yerlerinde başarılı bir kullanım imkanı tanır. Kullanıcı deneyimine önem veren firmamız, bunu arttırabilmek için elle kumanda edilebilir bir şekilde sunmaktadır. Bu isteğe göre kablolu ya da kablosuz olabilir.
30 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Teknik Özellikleri Nelerdir?
30 ton elektrikli 4 hareketli monoray zincirli vinç, her firmanın ihtiyacı dinlendikten sonra onlara özel bir şekilde sunulmaktadır. Firmamız bu çerçevede şu gibi özellikler teklif etmektedir; Kanca altı mesafesi: 630 mm Kaldırma motoru: 3x2 kW Yürüyüş motoru: 1.5 kW Motor hızı: 1440 r/min Yürütme hızı: 11 mt/dk Kaldırma hızı: 0.9 mt/dk Tüm modellerimizde olduğu gibi 30 ton elektrikli 4 hareketli monoray zincirli vinç da hafif ancak dayanıklı bir yapıya sahiptir.
30 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinçlere Ne Kadar Güvenilir?
30 ton elektrikli 4 hareketli monoray zincirli vinç IP 55 koruma sınıfına göre imal edilmektedir. Bu nedenle nasıl kullanıldığına ve buna dair güvenlik endişelerine gerek yoktur. Ayrıca ekstra önlemler de firmamız tarafından sunulmaktadır. Bu çerçevede aşırı yük limit şalteri mevcuttur. Böylece zincire zarar gelmemesi, kazaların da yaşanmaması amaçlanmaktadır. Otomatik şekilde devreye giren sistem size en iyi çözümleri sunar. Ayrıca manyetik fren mekanizması, bir sebepten dolayı gücün olmaması durumunda sunulmaktadır.

Ürün için pdf bulunmamaktadır

    İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yap

1 2 3 4 5
Yorumunuz alınmıştır. Onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Yorum gönderilirken hata oluştu.

Telefon

0506 458 5006

E-posta

[email protected]

Adres

Evliya Çelebi Mah. Mavi Sk. No:21 İç Kapı No:1 Tuzla/İSTANBUL