25 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç

VSV-MHEZV-25000

Teknik Bilgiler

Taşıma Kapasitesi Kg 25.000
Kaldırma Yüksekliği mt 6
Kaldırma Hızı mt/dk 1.1
Yürütme Hızı mt/dk 11
Ağırlık Kg 503
Kaldırma Motoru kw 3x2
Yürüyüş Motoru kw 0.75
Motor Hızı r/min 1440
Faz Adet 3
Enerji Volt 380
Frekans Hz 50
Kanca Altı Mesafesi mm 1580

25 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Nedir

Vinsan Vinç Markalı On Zincir Donanımına sahip olan 25 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinçler, 25 Tona kadar olan yükleri kaldırmak için tasarlanmıştır.

Vinsan Vinç markalı monoray elektrikli zincirli vinçler Uzun ve yoğun çalışmalar için uygundur. Kompakt yapısında, motor ekseni makara eksenine dik olarak sonsuz dişli şanzımanı kullanılır. Vincin gövdesi hafif aynı zamanda sağlam yüksek kaliteli alaşımlı alüminyumdan üretilmiştir. Hepsi yüksek kaliteli döküm, çelik malzemeden imal edilmiş metal aksamlar, IP 55 koruma sınıfına uygundur. Elektrikli taşıyıcı motor kontrol donanımları gövde ile bütün termo plastikten pano içerisinde yer alan yer almaktadır. Aşırı yük limit şalteri sayesinde indirme ve kaldırma sırasında son noktaya geldiğinde otomatik olarak motorun durmasını zincirlerin zarar görmemesini sağlar. Manyetik fren mekanizması sayesinde güç kaybı durumunda cihaz devreye girerek ani frenleme sağlar. Zincir Toplama Çantası Zincir inmesi sırasında kaldırma zincirlerinin toplanmasını sağlayan hafif ve dayanıklı donanımdır.

25 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Teknik Özellikleri

Yükleri kaldırma ve indirmek için elektrikli motor düzeneğine bağlı olarak çalışır. Kaldırma makarası yardımıyla, üstüne sarılı zincirin yükleri yukarı ve aşağı yönlü kaldırma ve indirme hareketini yapmasını sağlayan 25 Ton Elektrikli Monoray 4 Hareketli Halatlı Tavan Vinçlerinden farklı cihazlardır. El ile kolay kontrol edilebilmesini sağlamak için kumanda ile birlikte kullanılır. Kaldırma yüksekliğine paralel uzunlukta kablolu kumanda veya uzaktan kumanda seçenekleri kullanılabilir.

Elektrikli Zincirli Vinçler zincir sonlarında yer alan kanca yardımı ile yüklere bağlanır. Zincirli vinç kancaları süspansiyonlu, 360° dönebilme kabiliyetine sahip ve emniyet pimlidir. Kullanım şekline ve yerine göre farklı seçeneklere sahip olan elektrikli zincirli vinçler çeşitli frekanslarını invertör yardımı ile dönüştürebilir. Elektrikli şaryo ve kaldırma motorunun yumuşak kalkış ve duruş sağlamak hareket hızını değiştirmek için kullanılır. Böylece yükün taşınması sırasındaki sarsıntı mekanik gerilim ve aşınma azalır.  

25 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Fiyat ve Kullanım Alanları

Vinsan Vinç Markalı Elektrikli zincirli vinçler üzerlerinde kullanım ve ihtiyaca göre düzenleme ve değişikli yapılabilir. Bu ürünler özel tür tamamlayıcı bir çeşit yük kaldırma ekipmanı olarak ta kullanılabilir. Pergel vinçler, portal vinçler, gezer köprülü vinçler, yük asansörleri zincirli vinçlerin birlikte kullanıldığı ürünlerdir. Kullanım alanları maden işletmeleri, liman ve rıhtımlar, hafif ve ağır sanayi, atölyeler, gıda ve kimya sektöründe, haddehanelerde, Arıtma tesisleri ve benzeri alanlarda kullanılabilir.

25 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Ne İşe Yarar?
25 ton elektrikli 4 hareketli monoray zincirli vinç maden işletmeleri, hafif ve ağır sanayi, liman ve rıhtım dahil pek çok yerde kullanılmaktadır. Eğer 25 tona kadar ağırlık kaldırmanız gerekiyorsa, bu sistemler verimli çözümler sunmaktadır. İleri bir teknolojiye sahip olan bu ürünler hem ağır hem de yoğun işlerde yararlanılabilir. Firmamız kullanıcı deneyimini arttırmak için kumandasını da sunmaktadır. Bu gereksinimlere göre şekillenmekte olup kablolu ya da kablosuz olabilir.
25 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Özellikler Nelerdir?
25 ton elektrikli 4 hareketli monoray zincirli vinç farklı iş sektörlerinde kullanıldığı için onlara özel bir şekilde üretilir. Firmamız bu vinçler çerçevesinde temel özellik olarak şunları sunar; Kaldırma hızı: 1.1 mt/dk Yürütme hızı: 11 mt/dk Kaldırma motoru: 3x2 kW Yürüyüş motoru: 0.75 kW Kanca altı mesafesi: 1580 mm Enerji: 380 volt Firmamız 25 ton elektrikli 4 hareketli monoray zincirli vinç modellerinde dayanıklı ve hafif çözümler sunmaktadır. Gövde alaşımlı alüminyum olup içinde yer alan maddeleri metaldir.
25 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Ne Kadar Güvenilir?
Firmamız, iş yerinizde en iyi sonuçları alabilmeniz için 25 ton elektrikli 4 hareketli monoray zincirli vinç modellerini güvenlikten ödün vermeden sunaktadır. IP 55 koruma sınıfına göre olduğundan bun yönelik endişelenmenize gerek yoktur. Vinç limitine yaklaştığında zincire zarar vermemek, kazaların da önüne geçmek için aşırı yük limit şalteri yer almaktadır. Bu otomatik devreye girerek koruma sağlamaktadır. Ayrıca gücün devrede olmadığı zamanlar da hesaplanır. Bun yönelik olarak manyetik fren mekanizması sunulmaktadır. Bunun dışındaki önlemlerin de yardımıyla başarılı çözümler üretilmektedir.

Ürün için pdf bulunmamaktadır

Telefon

0506 458 5006

E-posta

[email protected]

Adres

Evliya Çelebi Mah. Mavi Sk. No:21 İç Kapı No:1 Tuzla/İSTANBUL