10 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç

VSV-MHEZV-10000


10 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Nedir

Vinsan Vinç Markalı Dört Zincir Donanımına sahip olan 10 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinçler, 10 Tona kadar olan yükleri kaldırmak için tasarlanmıştır.

Vinsan Vinç markalı monoray elektrikli zincirli vinçler Uzun ve yoğun çalışmalar için uygundur. Kompakt yapısında, motor ekseni makara eksenine dik olarak sonsuz dişli şanzımanı kullanılır. Vincin gövdesi hafif aynı zamanda sağlam yüksek kaliteli alaşımlı alüminyumdan üretilmiştir. Hepsi yüksek kaliteli döküm, çelik malzemeden imal edilmiş metal aksamlar, IP 55 koruma sınıfına uygundur. Elektrikli taşıyıcı motor kontrol donanımları gövde ile bütün termo plastikten pano içerisinde yer alan yer almaktadır. Aşırı yük limit şalteri sayesinde indirme ve kaldırma sırasında son noktaya geldiğinde otomatik olarak motorun durmasını zincirlerin zarar görmemesini sağlar. Manyetik fren mekanizması sayesinde güç kaybı durumunda cihaz devreye girerek ani frenleme sağlar. Zincir Toplama Çantası Zincir inmesi sırasında kaldırma zincirlerinin toplanmasını sağlayan hafif ve dayanıklı donanımdır.

10 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Teknik Özellikleri

Yükleri kaldırma ve indirmek için elektrikli motor düzeneğine bağlı olarak çalışır. Kaldırma makarası yardımıyla, üstüne sarılı zincirin yükleri yukarı ve aşağı yönlü kaldırma ve indirme hareketini yapmasını sağlayan 10 Ton Elektrikli Monoray 4 Hareketli Halatlı Tavan Vinçlerinden farklı cihazlardır. El ile kolay kontrol edilebilmesini sağlamak için kumanda ile birlikte kullanılır. Kaldırma yüksekliğine paralel uzunlukta kablolu kumanda veya uzaktan kumanda seçenekleri kullanılabilir.

Elektrikli Zincirli Vinçler zincir sonlarında yer alan kanca yardımı ile yüklere bağlanır. Zincirli vinç kancaları süspansiyonlu, 360° dönebilme kabiliyetine sahip ve emniyet pimlidir. Kullanım şekline ve yerine göre farklı seçeneklere sahip olan elektrikli zincirli vinçler çeşitli frekanslarını invertör yardımı ile dönüştürebilir. Elektrikli şaryo ve kaldırma motorunun yumuşak kalkış ve duruş sağlamak hareket hızını değiştirmek için kullanılır. Böylece yükün taşınması sırasındaki sarsıntı mekanik gerilim ve aşınma azalır.  

10 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Fiyat ve Kullanım Alanları

Vinsan Vinç Markalı Elektrikli zincirli vinçler üzerlerinde kullanım ve ihtiyaca göre düzenleme ve değişikli yapılabilir. Bu ürünler özel tür tamamlayıcı bir çeşit yük kaldırma ekipmanı olarak ta kullanılabilir. Pergel vinçler, portal vinçler, gezer köprülü vinçler, yük asansörleri zincirli vinçlerin birlikte kullanıldığı ürünlerdir. Kullanım alanları maden işletmeleri, liman ve rıhtımlar, hafif ve ağır sanayi, atölyeler, gıda ve kimya sektöründe, haddehanelerde, Arıtma tesisleri ve benzeri alanlarda kullanılabilir.

Taşıma Kapasitesi Kg 10.000
Kaldırma Yüksekliği mt 6
Kaldırma Hızı mt/dk 2.7
Yürütme Hızı mt/dk 11
Ağırlık Kg 300
Kaldırma Motoru kw 2x3
Yürüyüş Motoru kw 0.75
Motor Hızı r/min 1440
Faz Adet 3
Enerji Volt 380
Frekans Hz 50
Kanca Altı Mesafesi mm 1190
10 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Ne İşe Yarar?
10 ton elektrikli 4 hareketli monoray zincirli vinç pek çok iş sektöründe kullanılabilir. Eğer işiniz 10 tona kadar ağırlık kaldırmayı gerekiyorsa, bu modeller size aradığınız çözümleri sunmaktadır. Yoğun ve ağır çalışmalara uygun olduğu için verimli bir kullanım kazandırır. Kompakt modeli ve sonsuz dişli şanzımanları ile işinizden aldığınız verimi arttırmayı sağlar. Firmamız kullanıcı deneyimini arttırabilmek için kumanda da sunmaktadır. Bu kablolu ya da uzaktan olabilir ve kullanıcı tercihine bağlıdır.
10 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Teknik Özellikleri
10 ton elektrikli 4 hareketli monoray zincirli vinç firmalar iletişime geçerek, gereksinimlerini söyledikten sonra onlara uygun şekilde yapılmaktadır. Bu nedenle standart değildir. Ancak teknik detayları şu şekildedir; Kanca altı mesafesi: 1190 mm Enerji: 380 mm Motor hızı: 1440 r/min Yürüyüş motoru: 0.75 kW Kaldırma motoru: 2x3 kW Kaldırma hızı: 2.8 mt/dk Yürütme hızı: 11 mt/dk Modelin gövdesi alaşımlı alüminyumdur. Bu nedenle hafif bir yapısı vardır. İç aksamları ise metal parçalardır.
10 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Ne Kadar Güvenilir?
Firmamız müşterilerine işlevselliği güven ile birleştirerek çözüm sunmaktadır. Tüm modellerimizde olduğu gibi 10 ton elektrikli 4 hareketli monoray zincirli vinç de IP 55 koruma sınıfına göredir ve endişe etmeden kullanmanıza yardımcı olur. Ayrıca iş yeri güvenliği için ek önlemler de mevcuttur. Kaldırma-indirme işlemleri esnasında sona gelindiği aşırı yük limit şalteri otomatik çalışarak, zincir ve vincin zarar görmesini ve kazaları önler. Firmamız gücün devre dışı kaldığı zamanları da hesaplamaktadır. Bu bakımdan manyetik fren mekanizması da vardır. Böylece güç devre dışı kaldığı zaman da problemsiz bir durma sağlanır. Kanca sisteminde de güvenlik pimiyle süspansiyon yer almaktadır. Tüm bu önlemler sayesinde iş yerinize güvenli bir kullanım imkanı sunulur.

Ürün için pdf bulunmamaktadır

    İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yap

1 2 3 4 5
Yorumunuz alınmıştır. Onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Yorum gönderilirken hata oluştu.

Telefon

0506 458 5006

E-posta

[email protected]

Adres

Evliya Çelebi Mah. Mavi Sk. No:21 İç Kapı No:1 Tuzla/İSTANBUL