35 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç

VSV-MHEZV-35000

Teknik Bilgiler

Taşıma Kapasitesi Kg 35.000
Kaldırma Yüksekliği mt 6
Kaldırma Hızı mt/dk 0.75
Yürütme Hızı mt/dk 11
Ağırlık Kg
Kaldırma Motoru kw 3x2
Yürüyüş Motoru kw 1.5
Motor Hızı r/min 1440
Faz Adet 3
Enerji Volt 380
Frekans Hz 50
Kanca Altı Mesafesi mm 630

35 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Nedir

Vinsan Vinç Markalı On dört Zincir Donanımına sahip olan 35 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinçler, 35 Tona kadar olan yükleri kaldırmak için tasarlanmıştır.

Vinsan Vinç markalı monoray elektrikli zincirli vinçler Uzun ve yoğun çalışmalar için uygundur. Kompakt yapısında, motor ekseni makara eksenine dik olarak sonsuz dişli şanzımanı kullanılır. Vincin gövdesi hafif aynı zamanda sağlam yüksek kaliteli alaşımlı alüminyumdan üretilmiştir. Hepsi yüksek kaliteli döküm, çelik malzemeden imal edilmiş metal aksamlar, IP 55 koruma sınıfına uygundur. Elektrikli taşıyıcı motor kontrol donanımları gövde ile bütün termo plastikten pano içerisinde yer alan yer almaktadır. Aşırı yük limit şalteri sayesinde indirme ve kaldırma sırasında son noktaya geldiğinde otomatik olarak motorun durmasını zincirlerin zarar görmemesini sağlar. Manyetik fren mekanizması sayesinde güç kaybı durumunda cihaz devreye girerek ani frenleme sağlar. Zincir Toplama Çantası Zincir inmesi sırasında kaldırma zincirlerinin toplanmasını sağlayan hafif ve dayanıklı donanımdır.

35 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Teknik Özellikleri

Yükleri kaldırma ve indirmek için elektrikli motor düzeneğine bağlı olarak çalışır. Kaldırma makarası yardımıyla, üstüne sarılı zincirin yükleri yukarı ve aşağı yönlü kaldırma ve indirme hareketini yapmasını sağlayan 35 Ton Elektrikli Monoray 4 Hareketli Halatlı Tavan Vinçlerinden farklı cihazlardır. El ile kolay kontrol edilebilmesini sağlamak için kumanda ile birlikte kullanılır. Kaldırma yüksekliğine paralel uzunlukta kablolu kumanda veya uzaktan kumanda seçenekleri kullanılabilir.

Elektrikli Zincirli Vinçler zincir sonlarında yer alan kanca yardımı ile yüklere bağlanır. Zincirli vinç kancaları süspansiyonlu, 360° dönebilme kabiliyetine sahip ve emniyet pimlidir. Kullanım şekline ve yerine göre farklı seçeneklere sahip olan elektrikli zincirli vinçler çeşitli frekanslarını invertör yardımı ile dönüştürebilir. Elektrikli şaryo ve kaldırma motorunun yumuşak kalkış ve duruş sağlamak hareket hızını değiştirmek için kullanılır. Böylece yükün taşınması sırasındaki sarsıntı mekanik gerilim ve aşınma azalır.  

35 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Fiyat ve Kullanım Alanları

Vinsan Vinç Markalı Elektrikli zincirli vinçler üzerlerinde kullanım ve ihtiyaca göre düzenleme ve değişikli yapılabilir. Bu ürünler özel tür tamamlayıcı bir çeşit yük kaldırma ekipmanı olarak ta kullanılabilir. Pergel vinçler, portal vinçler, gezer köprülü vinçler, yük asansörleri zincirli vinçlerin birlikte kullanıldığı ürünlerdir. Kullanım alanları maden işletmeleri, liman ve rıhtımlar, hafif ve ağır sanayi, atölyeler, gıda ve kimya sektöründe, haddehanelerde, Arıtma tesisleri ve benzeri alanlarda kullanılabilir.

35 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Ne İşe Yarar?
35 ton elektrikli 4 hareketli monoray zincirli vinç gıda ve kimya sanayisi, haddehane, arıtma tesisleri, maden işletmeleri ve daha pek çok yerde görülmektedir. Böylece 35 tonluk mallar, herhangi bir problem olmadan kaldırılabilmektedir. Size sunduğumuz bu model, kompakt sistemiyle işinizi daha hızlı yapmanıza yardımcı olur. Bu çerçevede ağır ve yoğun işlerde de verimli çözümler teklif eder. 360 derece dönebilen kancalar, ağırlıkları daha kolay hareket ettirmenizi sağlar. Bunun yanı sıra işlemlerin daha hızlı ve pratik hale gelmesi için kumandası da vardır. Bu kablolu ya da uzaktan olup kullanıcı tercihine bağlıdır.
35 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Teknik Özellikleri Neler?
Vinçler pek çok sektörde kullanılır. Bu nedenle gereksinimler her birinde farklılık gösterebilir. 35 ton elektrikli 4 hareketli monoray zincirli vinç de bu çerçevede firmalara özel bir şekilde, ihtiyaçları dinlendikten sonra sunulmaktadır. Firmamız size şu gibi özellikleri sağlamaktadır; Kanca altı mesafesi: 630 mm Enerji: 380 volt Motor hızı: 1440 r/min Yürüyüş motoru: 1.5 kW Kaldırma motoru: 3x2 kW Yürütme hızı: 11 mt/dk Kaldırma hızı: 0.75 mt/dk Hafif bir yapı için alüminyum alaşımlı gövde mevcuttur. İç aksamların daha iyi çalışması ve dayanıklılık için birinci sınıf çelikten imal edilen, metal parçalar vardır.
35 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinçlere Güvenilir mi?
Eğer aldığınız vincin güvenilir olmasını istiyorsanız, firmamız 35 ton elektrikli 4 hareketli monoray zincirli vinç çerçevesinde size verimli sonuçlar teklif edilmektedir. Sahip oldukları aşırı yük limit şalteri otomatik devreye girmekte, böylece vinç sınırına geldiğinde durdurmaktadır. Manyetik fren ise güç bir sebeple kesilirse devreye girerek ani bir şekilde durmasını sağlamaktadır. Böylece hem zinciri korumakta hem de kazaları önlemeyi hedeflemektedir.

Ürün için pdf bulunmamaktadır

Telefon

0506 458 5006

E-posta

[email protected]

Adres

Evliya Çelebi Mah. Mavi Sk. No:21 İç Kapı No:1 Tuzla/İSTANBUL