1 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç

VSV-MHEZV-1000


1 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Nedir

Vinsan Vinç Markalı Tek Zincir Donanımına sahip olan 1 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinçler, 1 Tona kadar olan yükleri kaldırmak için tasarlanmıştır.

Vinsan Vinç markalı monoray elektrikli zincirli vinçler Uzun ve yoğun çalışmalar için uygundur. Kompakt yapısında, motor ekseni makara eksenine dik olarak sonsuz dişli şanzımanı kullanılır. Vincin gövdesi hafif aynı zamanda sağlam yüksek kaliteli alaşımlı alüminyumdan üretilmiştir. Hepsi yüksek kaliteli döküm, çelik malzemeden imal edilmiş metal aksamlar, IP 55 koruma sınıfına uygundur. Elektrikli taşıyıcı motor kontrol donanımları gövde ile bütün termo plastikten pano içerisinde yer alan yer almaktadır. Aşırı yük limit şalteri sayesinde indirme ve kaldırma sırasında son noktaya geldiğinde otomatik olarak motorun durmasını zincirlerin zarar görmemesini sağlar. Manyetik fren mekanizması sayesinde güç kaybı durumunda cihaz devreye girerek ani frenleme sağlar. Zincir Toplama Çantası Zincir inmesi sırasında kaldırma zincirlerinin toplanmasını sağlayan hafif ve dayanıklı donanımdır.

1 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Teknik Özellikleri

Yükleri kaldırma ve indirmek için elektrikli motor düzeneğine bağlı olarak çalışır. Kaldırma makarası yardımıyla, üstüne sarılı zincirin yükleri yukarı ve aşağı yönlü kaldırma ve indirme hareketini yapmasını sağlayan 1 Ton Elektrikli Monoray 4 Hareketli Halatlı Tavan Vinçlerinden farklı cihazlardır. El ile kolay kontrol edilebilmesini sağlamak için kumanda ile birlikte kullanılır. Kaldırma yüksekliğine paralel uzunlukta kablolu kumanda veya uzaktan kumanda seçenekleri kullanılabilir.

Elektrikli Zincirli Vinçler zincir sonlarında yer alan kanca yardımı ile yüklere bağlanır. Zincirli vinç kancaları süspansiyonlu, 360° dönebilme kabiliyetine sahip ve emniyet pimlidir. Kullanım şekline ve yerine göre farklı seçeneklere sahip olan elektrikli zincirli vinçler çeşitli frekanslarını invertör yardımı ile dönüştürebilir. Elektrikli şaryo ve kaldırma motorunun yumuşak kalkış ve duruş sağlamak hareket hızını değiştirmek için kullanılır. Böylece yükün taşınması sırasındaki sarsıntı mekanik gerilim ve aşınma azalır.  

1 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Fiyat ve Kullanım Alanları

Vinsan Vinç Markalı Elektrikli zincirli vinçler üzerlerinde kullanım ve ihtiyaca göre düzenleme ve değişikli yapılabilir. Bu ürünler özel tür tamamlayıcı bir çeşit yük kaldırma ekipmanı olarak ta kullanılabilir. Pergel vinçler, portal vinçler, gezer köprülü vinçler, yük asansörleri zincirli vinçlerin birlikte kullanıldığı ürünlerdir. Kullanım alanları maden işletmeleri, liman ve rıhtımlar, hafif ve ağır sanayi, atölyeler, gıda ve kimya sektöründe, haddehanelerde, Arıtma tesisleri ve benzeri alanlarda kullanılabilir.

Taşıma Kapasitesi Kg 1.000
Kaldırma Yüksekliği mt 6
Kaldırma Hızı mt/dk 6.6
Yürütme Hızı mt/dk 11
Ağırlık Kg 81
Kaldırma Motoru kw 1.5
Yürüyüş Motoru kw 0.40
Motor Hızı r/min 1440
Faz Adet 3
Enerji Volt 380
Frekans Hz 50
Kanca Altı Mesafesi mm 650
1 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Ne İşe Yarar?
1 ton elektrikli 4 hareketli monoray zincirli vinç, bu ağırlığa kadar nesneleri kaldırmada kullanılır. Sadece hafif işlerde değil aynı zamanda yoğun ve uzun işlerde de yararlanabilir. Bu modellerde sonsuz dişli şanzıman mevcut olup motor ekseni makara eksenine diktir. Kompakt yapısıyla farklı sektörlere pratik bir kullanım sunar. Tüm firmaların ihtiyaçlarına göre özel çözümler sunulmaktadır.
1 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Teknik Özellikleri Neler?
1 ton elektrikli 4 hareketli monoray zincirli vinç, iş yelerine problemsiz bir şekilde 1 tonluk ağırlıkları kaldırma imkanı sunmaktadır. Gövdesinde yer alan alaşımlı alüminyum, kalitesini yükseltirken ağırlığını azaltmaktadır. 380 voltluk enerji kullanmakta olan vincin kaldırma motoru, 1.5 kW ile çalışmaktadır. Yürüyüş motoru ise 0.40’tır. Kullanım esnasında kolaylık sağlaması için kablolu ve kablosuz olmak üzere iki kumanda türü vardır ve bu firmaların ihtiyacına göre sunulmaktadır.
How Reliable Is 1 Ton Electric 4-Motion Monorail Chain Hoist?
Firmamız, 1 ton elektrikli 4 hareketli monoray zincirli vinç ürünlerinde güvenliğe büyük bir önem vermektedir. IP 55 koruma sınıfına uygun olup aşırı yük limit şalteri vardır. Böylece kullanım esnasında, indirme-kaldırmanın son noktasına geldiğinde otomatik şekilde durmaktadır. Elektrik motorunda güç kaybı olsa bile manyetik fren mekanizması burada devreye girmektedir. Böylece kaza olmaksızın çözümler üretilmektedir. Bunun yanı sıra kancada güvenlik pimi ve süspansiyon da vardır.
1 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Hangi Sektörlerde Kullanılabilir?
1 ton elektrikli 4 hareketli monoray zincirli vinç geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bunların arasında yük asansörleri, gıda sektörü, kimya sektörü, rıhtım, liman, maden işletmesi ve daha pek çok yer vardır.

Ürün için pdf bulunmamaktadır

    İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yap

1 2 3 4 5
Yorumunuz alınmıştır. Onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Yorum gönderilirken hata oluştu.

Telefon

0506 458 5006

E-posta

[email protected]

Adres

Evliya Çelebi Mah. Mavi Sk. No:21 İç Kapı No:1 Tuzla/İSTANBUL