50 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç

VSV-MHEZV-50000

Teknik Bilgiler

Taşıma Kapasitesi Kg 50.000
Kaldırma Yüksekliği mt 6
Kaldırma Hızı mt/dk 0.55
Yürütme Hızı mt/dk 11
Ağırlık Kg
Kaldırma Motoru kw 3x2
Yürüyüş Motoru kw 1.5
Motor Hızı r/min 1440
Faz Adet 3
Enerji Volt 380
Frekans Hz 50
Kanca Altı Mesafesi mm 630

50 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Nedir

Vinsan Vinç Markalı On Altı Zincir Donanımına sahip olan 50 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinçler, 50 Tona kadar olan yükleri kaldırmak için tasarlanmıştır.

Vinsan Vinç markalı monoray elektrikli zincirli vinçler Uzun ve yoğun çalışmalar için uygundur. Kompakt yapısında, motor ekseni makara eksenine dik olarak sonsuz dişli şanzımanı kullanılır. Vincin gövdesi hafif aynı zamanda sağlam yüksek kaliteli alaşımlı alüminyumdan üretilmiştir. Hepsi yüksek kaliteli döküm, çelik malzemeden imal edilmiş metal aksamlar, IP 55 koruma sınıfına uygundur. Elektrikli taşıyıcı motor kontrol donanımları gövde ile bütün termo plastikten pano içerisinde yer alan yer almaktadır. Aşırı yük limit şalteri sayesinde indirme ve kaldırma sırasında son noktaya geldiğinde otomatik olarak motorun durmasını zincirlerin zarar görmemesini sağlar. Manyetik fren mekanizması sayesinde güç kaybı durumunda cihaz devreye girerek ani frenleme sağlar. Zincir Toplama Çantası Zincir inmesi sırasında kaldırma zincirlerinin toplanmasını sağlayan hafif ve dayanıklı donanımdır.

50 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Teknik Özellikleri

Yükleri kaldırma ve indirmek için elektrikli motor düzeneğine bağlı olarak çalışır. Kaldırma makarası yardımıyla, üstüne sarılı zincirin yükleri yukarı ve aşağı yönlü kaldırma ve indirme hareketini yapmasını sağlayan 50 Ton Elektrikli Monoray 4 Hareketli Halatlı Tavan Vinçlerinden farklı cihazlardır. El ile kolay kontrol edilebilmesini sağlamak için kumanda ile birlikte kullanılır. Kaldırma yüksekliğine paralel uzunlukta kablolu kumanda veya uzaktan kumanda seçenekleri kullanılabilir.

Elektrikli Zincirli Vinçler zincir sonlarında yer alan kanca yardımı ile yüklere bağlanır. Zincirli vinç kancaları süspansiyonlu, 360° dönebilme kabiliyetine sahip ve emniyet pimlidir. Kullanım şekline ve yerine göre farklı seçeneklere sahip olan elektrikli zincirli vinçler çeşitli frekanslarını invertör yardımı ile dönüştürebilir. Elektrikli şaryo ve kaldırma motorunun yumuşak kalkış ve duruş sağlamak hareket hızını değiştirmek için kullanılır. Böylece yükün taşınması sırasındaki sarsıntı mekanik gerilim ve aşınma azalır.  

50 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Fiyat ve Kullanım Alanları

Vinsan Vinç Markalı Elektrikli zincirli vinçler üzerlerinde kullanım ve ihtiyaca göre düzenleme ve değişikli yapılabilir. Bu ürünler özel tür tamamlayıcı bir çeşit yük kaldırma ekipmanı olarak ta kullanılabilir. Pergel vinçler, portal vinçler, gezer köprülü vinçler, yük asansörleri zincirli vinçlerin birlikte kullanıldığı ürünlerdir. Kullanım alanları maden işletmeleri, liman ve rıhtımlar, hafif ve ağır sanayi, atölyeler, gıda ve kimya sektöründe, haddehanelerde, Arıtma tesisleri ve benzeri alanlarda kullanılabilir.

50 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Ne İşe Yarar?
50 ton elektrikli 4 hareketli monoray zincirli vinç günümüzde haddehane, gıda sanayi, ağır sanayi, kimya sanayi, hafif sanayi ve daha birçok iş yerinde kullanılır. Gelişmiş bir sistem olan 50 tonluk vinçler, bu ağırlığa kadar malları sorunsuz şekilde kaldırmanıza yardımı olur. Kullanıcı deneyimi için kompakt tasarıma sahiptir. Hafif işlerde değil, yoğun ve ağır çalışmalarda da verimli sonuçlar teklif eder. Kancalar 360 derece dönebildiği için işin daha pratik bir şekilde yapılmasına olanak tanır. Ayrıca kullanıcıları rahat ettirebilmek için elle kumanda sistemi de vardır. Bu kablolu ya da uzaktan olabilir.
50 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Güvenilir Mi?
İş yerlerinizde güvenilir vinç sistemleri kullanmak istiyorsanız, firmamız size en iyi çözümleri teklif etmektedir. 50 ton elektrikli 4 hareketli monoray zincirli vinç bu kapsamda aşırı yük limit şalteri ile sadece zinciri değil, aynı zamanda iş ortamını da güvene almaktadır. Böylece vinç sistemi sınıra geldiği zaman durmaktadır. Ne var ki birçok sebepten dolayı güç kesilebilir. Bu gibi hallerde firmamız manyetik fren mekanizması da taşımaktadır. Bu da ani durma sağlayarak kazaların önüne geçmeye yardımcı olur.
50 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Teknik Özellikleri Neler?
Günümüzde vinç sistemleri birçok sektörde yararlanılır. Bu sebeple her birinde gereksinimler farklılık arz edebilir. 50 ton elektrikli 4 hareketli monoray zincirli vinç, bu bakımdan iletişime geçtikten sonra firmalara özel bir şekilde sunulmaktadır. Ürünün teknik özellikleri temel olarak şöyledir; Kanca altı mesafesi: 630 mm Motor hızı: 1440 r/min Kaldırma motoru: 3x2 kW Yürütme hızı: 11 mt/dk Kaldırma hızı: 0.55 mt/dk Bu özelliklerinin yanı sıra birinci sınıf materyallerden imal edildiği için uzun yıllar kullanım sunar.

Ürün için pdf bulunmamaktadır

Telefon

0506 458 5006

E-posta

[email protected]

Adres

Evliya Çelebi Mah. Mavi Sk. No:21 İç Kapı No:1 Tuzla/İSTANBUL