7.5 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç

VSV-MHEZV-7500


7.5 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Nedir?

Vinsan Vinç Markalı Üç Zincir Donanımına sahip olan 7.5 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinçler, 7.5 Tona kadar olan yükleri kaldırmak için tasarlanmıştır.

Vinsan Vinç markalı monoray elektrikli zincirli vinçler Uzun ve yoğun çalışmalar için uygundur. Kompakt yapısında, motor ekseni makara eksenine dik olarak sonsuz dişli şanzımanı kullanılır. Vincin gövdesi hafif aynı zamanda sağlam yüksek kaliteli alaşımlı alüminyumdan üretilmiştir. Hepsi yüksek kaliteli döküm, çelik malzemeden imal edilmiş metal aksamlar, IP 55 koruma sınıfına uygundur. Elektrikli taşıyıcı motor kontrol donanımları gövde ile bütün termo plastikten pano içerisinde yer alan yer almaktadır. Aşırı yük limit şalteri sayesinde indirme ve kaldırma sırasında son noktaya geldiğinde otomatik olarak motorun durmasını zincirlerin zarar görmemesini sağlar. Manyetik fren mekanizması sayesinde güç kaybı durumunda cihaz devreye girerek ani frenleme sağlar. Zincir Toplama Çantası Zincir inmesi sırasında kaldırma zincirlerinin toplanmasını sağlayan hafif ve dayanıklı donanımdır.

7.5 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Teknik Özellikleri

Yükleri kaldırma ve indirmek için elektrikli motor düzeneğine bağlı olarak çalışır. Kaldırma makarası yardımıyla, üstüne sarılı zincirin yükleri yukarı ve aşağı yönlü kaldırma ve indirme hareketini yapmasını sağlayan 7.5 Ton Elektrikli Monoray 4 Hareketli Halatlı Tavan Vinçlerinden farklı cihazlardır. El ile kolay kontrol edilebilmesini sağlamak için kumanda ile birlikte kullanılır. Kaldırma yüksekliğine paralel uzunlukta kablolu kumanda veya uzaktan kumanda seçenekleri kullanılabilir.

Elektrikli Zincirli Vinçler zincir sonlarında yer alan kanca yardımı ile yüklere bağlanır. Zincirli vinç kancaları süspansiyonlu, 360° dönebilme kabiliyetine sahip ve emniyet pimlidir. Kullanım şekline ve yerine göre farklı seçeneklere sahip olan elektrikli zincirli vinçler çeşitli frekanslarını invertör yardımı ile dönüştürebilir. Elektrikli şaryo ve kaldırma motorunun yumuşak kalkış ve duruş sağlamak hareket hızını değiştirmek için kullanılır. Böylece yükün taşınması sırasındaki sarsıntı mekanik gerilim ve aşınma azalır.  

7.5 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Fiyat ve Kullanım Alanları

Vinsan Vinç Markalı Elektrikli zincirli vinçler üzerlerinde kullanım ve ihtiyaca göre düzenleme ve değişikli yapılabilir. Bu ürünler özel tür tamamlayıcı bir çeşit yük kaldırma ekipmanı olarak ta kullanılabilir. Pergel vinçler, portal vinçler, gezer köprülü vinçler, yük asansörleri zincirli vinçlerin birlikte kullanıldığı ürünlerdir. Kullanım alanları maden işletmeleri, liman ve rıhtımlar, hafif ve ağır sanayi, atölyeler, gıda ve kimya sektöründe, haddehanelerde, Arıtma tesisleri ve benzeri alanlarda kullanılabilir.

Taşıma Kapasitesi Kg 7.500
Kaldırma Yüksekliği mt 6
Kaldırma Hızı mt/dk 1.8
Yürütme Hızı mt/dk 11
Ağırlık Kg 176
Kaldırma Motoru kw 3.0
Yürüyüş Motoru kw 0.75
Motor Hızı r/min 1440
Faz Adet 3
Enerji Volt 380
Frekans Hz 50
Kanca Altı Mesafesi mm 1190
7.5 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Nedir?
7.5 ton elektrikli 4 hareketli monoray zincirli vinç, iş yerlerinde 7.5 tona kadar ağırlıkların kaldırılmasına olanak vermektedir. Ağır ve yoğun çalışmalara uygun olduğu için geniş bir kullanım alanı mevcuttur. Sonsuz dişli şanzımanı bulunduran model, kompakt bir yapı ile tasarlanmaktadır. Kolay bir kullanım sunabilmek amacıyla, firmamız kumanda sistemlerine de sahiptir. Bunlar firmaların gereksinimlerine ve ihtiyaçlarına göre kablolu ya da kablosuz olabilir.
7.5 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Teknik Özellikler Neler?
7.5 ton elektrikli 4 hareketli monoray zincirli vinç firmalara göre özel hazırlanarak kurulmaktadır. Bu nedenle standart değil, özel bir yapıları vardır. Modellerimizin ana hatları ile özellikleri şöyledir; Kanca altı mesafesi: 1190 mm Enerji: 380 Volt Yürüyüş motoru: 0.75 kW Kaldırma motoru: 3.0 kW Yürütme hızı: 11 mt/dk Kaldırma hızı: 1.8 mt/dk Modelin gövdesi alaşımlı alüminyum olup iç aksamları ise birinci sınıf kalitede çelikten üretilmiştir.
7.5 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Güvenilir Mi?
Firmamız sunduğu 7.5 ton elektrikli 4 hareketli monoray zincirli vinç modellerinde işlevsellik ile güvenliği birleştirmektedir. Bu bakımdan IP 55 koruma sınıfına uygun bir yapıya sahiptir. Bu nedenle endişe etmeden kullanılabilir. Bunun dışında mevcut ek önlemler de vardır. Kaldırma ve indirme esnasında son noktaya gelindiğinde, aşırı yük limit şalteri devreye girmektedir. Bu sayede sistem otomatik bir şekilde durmaktadır. Ayrıca gücün olmadığı zamanlar da hesaba katılarak, manyetik fren mekanizması da kullanılmaktadır. Böylece ani bir durma sağlanır. Böylece vinç ve zincirlerin zarar görmesi engellenir. Kanca sisteminde ekstra olarak güvenlik pimi ile süspansiyon da mevcuttur. Zincirlerin inerken toplanmasına yardım etmek için zincir toplama çantası da yer almaktadır.

Ürün için pdf bulunmamaktadır

    İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yap

1 2 3 4 5
Yorumunuz alınmıştır. Onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Yorum gönderilirken hata oluştu.

Telefon

0506 458 5006

E-posta

[email protected]

Adres

Evliya Çelebi Mah. Mavi Sk. No:21 İç Kapı No:1 Tuzla/İSTANBUL