20 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç

VSV-MHEZV-20000


20 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Nedir

Vinsan Vinç Markalı Sekiz Zincir Donanımına sahip olan 20 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinçler, 20 Tona kadar olan yükleri kaldırmak için tasarlanmıştır.

Vinsan Vinç markalı monoray elektrikli zincirli vinçler Uzun ve yoğun çalışmalar için uygundur. Kompakt yapısında, motor ekseni makara eksenine dik olarak sonsuz dişli şanzımanı kullanılır. Vincin gövdesi hafif aynı zamanda sağlam yüksek kaliteli alaşımlı alüminyumdan üretilmiştir. Hepsi yüksek kaliteli döküm, çelik malzemeden imal edilmiş metal aksamlar, IP 55 koruma sınıfına uygundur. Elektrikli taşıyıcı motor kontrol donanımları gövde ile bütün termo plastikten pano içerisinde yer alan yer almaktadır. Aşırı yük limit şalteri sayesinde indirme ve kaldırma sırasında son noktaya geldiğinde otomatik olarak motorun durmasını zincirlerin zarar görmemesini sağlar. Manyetik fren mekanizması sayesinde güç kaybı durumunda cihaz devreye girerek ani frenleme sağlar. Zincir Toplama Çantası Zincir inmesi sırasında kaldırma zincirlerinin toplanmasını sağlayan hafif ve dayanıklı donanımdır.

20 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Teknik Özellikleri

Yükleri kaldırma ve indirmek için elektrikli motor düzeneğine bağlı olarak çalışır. Kaldırma makarası yardımıyla, üstüne sarılı zincirin yükleri yukarı ve aşağı yönlü kaldırma ve indirme hareketini yapmasını sağlayan 20 Ton Elektrikli Monoray 4 Hareketli Halatlı Tavan Vinçlerinden farklı cihazlardır. El ile kolay kontrol edilebilmesini sağlamak için kumanda ile birlikte kullanılır. Kaldırma yüksekliğine paralel uzunlukta kablolu kumanda veya uzaktan kumanda seçenekleri kullanılabilir.

Elektrikli Zincirli Vinçler zincir sonlarında yer alan kanca yardımı ile yüklere bağlanır. Zincirli vinç kancaları süspansiyonlu, 360° dönebilme kabiliyetine sahip ve emniyet pimlidir. Kullanım şekline ve yerine göre farklı seçeneklere sahip olan elektrikli zincirli vinçler çeşitli frekanslarını invertör yardımı ile dönüştürebilir. Elektrikli şaryo ve kaldırma motorunun yumuşak kalkış ve duruş sağlamak hareket hızını değiştirmek için kullanılır. Böylece yükün taşınması sırasındaki sarsıntı mekanik gerilim ve aşınma azalır.  

20 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Fiyat ve Kullanım Alanları

Vinsan Vinç Markalı Elektrikli zincirli vinçler üzerlerinde kullanım ve ihtiyaca göre düzenleme ve değişikli yapılabilir. Bu ürünler özel tür tamamlayıcı bir çeşit yük kaldırma ekipmanı olarak ta kullanılabilir. Pergel vinçler, portal vinçler, gezer köprülü vinçler, yük asansörleri zincirli vinçlerin birlikte kullanıldığı ürünlerdir. Kullanım alanları maden işletmeleri, liman ve rıhtımlar, hafif ve ağır sanayi, atölyeler, gıda ve kimya sektöründe, haddehanelerde, Arıtma tesisleri ve benzeri alanlarda kullanılabilir.

Taşıma Kapasitesi Kg 20.000
Kaldırma Yüksekliği mt 6
Kaldırma Hızı mt/dk 1.4
Yürütme Hızı mt/dk 11
Ağırlık Kg 455
Kaldırma Motoru kw
Yürüyüş Motoru kw 3x2
Motor Hızı r/min 1440
Faz Adet 3
Enerji Volt 380
Frekans Hz 50
Kanca Altı Mesafesi mm 1470
20 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Ne İşe Yarar?
20 ton elektrikli 4 hareketli monoray zincirli vinç rıhtım, liman, maden işletmeleri ve daha birçok yerde kullanılabilecek bir sistemdir. Bu vinçler, 20 tona kadar ağırlıkları verimli bir şekilde kaldırabilir. Gelişmiş bir teknoloji ile imal edilen sistem, işinizden aldığınız verimi arttırmanıza yardımcı olur. Bunun yanı sıra kullanıcı deneyimini arttırabilmek için kumanda da vardır. Bu hem kablolu hem de kablosuz şekilde olabilmektedir.
20 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Özellikleri Nelerdir?
20 ton elektrikli 4 hareketli monoray zincirli vinç farklı iş sektörleri tarafından kullanılabilir. Ancak bu her birinin standart olduğunu göstermez. İş yerinin gereksinimlerine göre üretilerek sunulmaktadır. Temel detayları ise ana hatları işe şöyledir; Yürütme hızı: 11 mt/dk Kaldırma hızı: 1.4 mt/dk Kanca altı mesafesi: 1470 mm Enerji: 380 mm Yürüyüş motoru: 3x2 kW Hafif bir yapı için cihazın dış gövdesinde alaşımlı alüminyum kullanılmıştır. Lakin iç aksamları birinci sınıf çelikten imal edilen, metal parçalardır. Bu nedenle hem dayanıklı hem de hafiftir.
20 Ton Elektrikli 4 Hareketli Monoray Zincirli Vinç Güvenilir Mi?
20 ton elektrikli 4 hareketli monoray zincirli vinç, firmamız tarafından işlevsel ve dayanıklı bir şekilde size sunulmaktadır. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi bunlar da IP 55 koruma sınıfına uygundur. Böylece verimli bir kullanım sağlar. Firmamız hem zincirlere zarar vermemek hem de kazaları önlemek için aşırı yük limit şalteri de kullanmaktadır. Bu vinç limitine yaklaştığında zaman, devreye otomatik olarak girmektedir. Gücün olmadığı durumlarda da çözüm olarak manyetik fren mekanizması yer almaktadır. Aynı zamanda kanca sisteminde de süspansiyon ve güvenlik pimleri mevcuttur.

Ürün için pdf bulunmamaktadır

    İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yap

1 2 3 4 5
Yorumunuz alınmıştır. Onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Yorum gönderilirken hata oluştu.

Telefon

0506 458 5006

E-posta

[email protected]

Adres

Evliya Çelebi Mah. Mavi Sk. No:21 İç Kapı No:1 Tuzla/İSTANBUL