15 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Zincirli Vinç

VSV-MHCHEZV-15000


15 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Zincirli Vinç Nedir

Vinsan Vinç Markalı Altı Zincir Donanımına sahip olan 15 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Zincirli Vinçler, 15 Ton kadar olan yükleri hassas kaldırmak için tasarlanmıştır.

Vinsan Vinç markalı monoray elektrikli zincirli vinçler Uzun ve yoğun çalışmalar için uygundur. Kompakt yapısında, motor ekseni makara eksenine dik olarak sonsuz dişli şanzımanı kullanılır. Vincin gövdesi hafif aynı zamanda sağlam yüksek kaliteli alaşımlı alüminyumdan üretilmiştir. Hepsi yüksek kaliteli döküm, çelik malzemeden imal edilmiş metal aksamlar, IP 55 koruma sınıfına uygundur. Elektrikli taşıyıcı motor kontrol donanımları gövde ile bütün termo plastikten pano içerisinde yer alan yer almaktadır. Aşırı yük limit şalteri sayesinde indirme ve kaldırma sırasında son noktaya geldiğinde otomatik olarak motorun durmasını zincirlerin zarar görmemesini sağlar. Manyetik fren mekanizması sayesinde güç kaybı durumunda cihaz devreye girerek ani frenleme sağlar. Zincir Toplama Çantası Zincir inmesi sırasında kaldırma zincirlerinin toplanmasını sağlayan hafif ve dayanıklı donanımdır.

15 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Zincirli Vinç Teknik Özellikleri

Yükleri kaldırma ve indirmek için elektrikli motor düzeneğine bağlı olarak çalışır. Kaldırma makarası yardımıyla, üstüne sarılı zincirin yükleri yukarı ve aşağı yönlü kaldırma ve indirme hareketini hassas yapmasını sağlayan 15 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Halatlı Tavan Vinçlerinden farklı cihazlardır. El ile kolay kontrol edilebilmesini sağlamak için kumanda ile birlikte kullanılır. Kaldırma yüksekliğine paralel uzunlukta kablolu kumanda veya uzaktan kumanda seçenekleri kullanılabilir.

Elektrikli Zincirli Vinçler zincir sonlarında yer alan kanca yardımı ile yüklere bağlanır. Zincirli vinç kancaları süspansiyonlu, 360° dönebilme kabiliyetine sahip ve emniyet pimlidir. Kullanım şekline ve yerine göre farklı seçeneklere sahip olan elektrikli zincirli vinçler çeşitli frekanslarını invertör yardımı ile dönüştürülmüştür. Elektrikli şaryo ve kaldırma motorunun hassas kalkış ve duruş sağlamak, hareket hızını kontrol etmek için kullanılır. Böylece yükün taşınması sırasındaki sarsıntı mekanik gerilim ve aşınma azdır.  

15 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Zincirli Vinç Fiyat ve Kullanım Alanları

Vinsan Vinç Markalı Elektrikli zincirli vinçler üzerlerinde kullanım ve ihtiyaca göre düzenleme ve değişikli yapılabilir. Bu ürünler özel tür tamamlayıcı bir çeşit yük kaldırma ekipmanı olarak ta kullanılabilir. Pergel vinçler, portal vinçler, gezer köprülü vinçler, yük asansörleri zincirli vinçlerin birlikte kullanıldığı ürünlerdir. Kullanım alanları maden işletmeleri, liman ve rıhtımlar, hafif ve ağır sanayi, atölyeler, gıda ve kimya sektöründe, haddehanelerde, Arıtma tesisleri ve benzeri alanlarda kullanılabilir.

Taşıma Kapasitesi Kg 15.000
Kaldırma Yüksekliği mt 6
Kaldırma Hızı mt/dk 1.8-0.6
Yürütme Hızı mt/dk 20-5
Ağırlık Kg 455
Kaldırma Motoru kw 3.0x2-1.0x2
Yürüyüş Motoru kw 1.5x2-0.75x2
Motor Hızı r/min 2880-960
Faz Adet 3
Enerji Volt 380
Frekans Hz 50
Kanca Altı Mesafesi mm 1310
15 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Zincirli Vinç Bakım İşlemleri Nasıl Yapılır?
Tüm vinçler gibi 15 tonluk elektrikli çift hızlı monoray 4 hareketli zincirli vinç de dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Uzman ekipler, profesyonel şekilde şu gibi bakım işlemlerini yapmaktadır; Redüktör yağ kontrolü Çelik halatın gres ile yağlanması Kanca emniyet mandal kontrolü yapılması Elektrik panosunun tozdan arındırılması Fren ayar kontrolü Ayrıca teknik servisler de sunulmaktadır.
15 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Zincirli Vinç Nerelerde Kullanılabilir?
Elektrikli çift hızlı monoray 4 hareketli zincirli vinç sistemleri farklı alanlarda kullanım görebilir. Bunlara şu gibi sektörler de dahildir; Maden işletmeleri Kimya sektörü Liman ve rıhtımlar Hafif sanayi Gıda sektörü Bu bakımdan ağır ve yoğun işler için de uygundur.
Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Zincirli Vinç Firmalara Özel Üretilir Mi?
Her iş sektöründe kaldırılacak mallar değiştiği için elektrikli çift hızlı monoray 4 hareketli zincirli vinç firmaların ihtiyaçlarına özel olarak üretilebilmektedir.
15 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Zincirli Vinç Teknik Özellikleri Nelerdir?
Elektrikli çift hızlı monoray 4 hareketli zincirli vinç uzaktan ya da kablolu kumandalar ile kontrol edilebilmektedir. Kancaları 360 derece dönebildiği için kolay bir şekilde kullanılabilir. Teknik özellikleri ise şu şekildedir; Frekans: 50 Hz Enerji: 380 Volt Kanca altı mesafesi: 1310 mm Kaldırma motoru: 3.0x2-1.0x2 kw Bu bakımdan teknolojik ve gelişmiş özelliklere sahiptir.
15 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Zincirli Vinç Güvenlik Sistemleri Nelerdir?
Elektrikli çift hızlı monoray 4 hareketli zincirli vinç, IP55 koruma sınıfına göre üretilir. Kancasında emniyet pimleri mevcuttur. Ayrıca vinç sisteminde manyetik fren mekanizması ve otomatik devreye giren aşırı yük şalteri yer almaktadır.

Ürün için pdf bulunmamaktadır

    İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yap

1 2 3 4 5
Yorumunuz alınmıştır. Onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Yorum gönderilirken hata oluştu.

Telefon

0506 458 5006

E-posta

[email protected]

Adres

Evliya Çelebi Mah. Mavi Sk. No:21 İç Kapı No:1 Tuzla/İSTANBUL