25 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Zincirli Vinç

VSV-MHCHEZV-25000

Teknik Bilgiler

Taşıma Kapasitesi Kg 25.000
Kaldırma Yüksekliği mt 6
Kaldırma Hızı mt/dk 1.2-0.4
Yürütme Hızı mt/dk 20-5
Ağırlık Kg 579
Kaldırma Motoru kw 3.0x2-1.0x2
Yürüyüş Motoru kw 1.5x2-0.75x2
Motor Hızı r/min 2880-960
Faz Adet 3
Enerji Volt 380
Frekans Hz 50
Kanca Altı Mesafesi mm 1580

25 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Zincirli Vinç Nedir?

Vinsan Vinç Markalı On Zincir Donanımına sahip olan 25 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Zincirli Vinçler, 25 Ton kadar olan yükleri hassas kaldırmak için tasarlanmıştır.

Vinsan Vinç markalı monoray elektrikli zincirli vinçler Uzun ve yoğun çalışmalar için uygundur. Kompakt yapısında, motor ekseni makara eksenine dik olarak sonsuz dişli şanzımanı kullanılır. Vincin gövdesi hafif aynı zamanda sağlam yüksek kaliteli alaşımlı alüminyumdan üretilmiştir. Hepsi yüksek kaliteli döküm, çelik malzemeden imal edilmiş metal aksamlar, IP 55 koruma sınıfına uygundur. Elektrikli taşıyıcı motor kontrol donanımları gövde ile bütün termo plastikten pano içerisinde yer alan yer almaktadır. Aşırı yük limit şalteri sayesinde indirme ve kaldırma sırasında son noktaya geldiğinde otomatik olarak motorun durmasını zincirlerin zarar görmemesini sağlar. Manyetik fren mekanizması sayesinde güç kaybı durumunda cihaz devreye girerek ani frenleme sağlar. Zincir Toplama Çantası Zincir inmesi sırasında kaldırma zincirlerinin toplanmasını sağlayan hafif ve dayanıklı donanımdır.

25 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Zincirli Vinç Teknik Özellikleri

Yükleri kaldırma ve indirmek için elektrikli motor düzeneğine bağlı olarak çalışır. Kaldırma makarası yardımıyla, üstüne sarılı zincirin yükleri yukarı ve aşağı yönlü kaldırma ve indirme hareketini hassas yapmasını sağlayan 25 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Halatlı Tavan Vinçlerinden farklı cihazlardır. El ile kolay kontrol edilebilmesini sağlamak için kumanda ile birlikte kullanılır. Kaldırma yüksekliğine paralel uzunlukta kablolu kumanda veya uzaktan kumanda seçenekleri kullanılabilir.

Elektrikli Zincirli Vinçler zincir sonlarında yer alan kanca yardımı ile yüklere bağlanır. Zincirli vinç kancaları süspansiyonlu, 360° dönebilme kabiliyetine sahip ve emniyet pimlidir. Kullanım şekline ve yerine göre farklı seçeneklere sahip olan elektrikli zincirli vinçler çeşitli frekanslarını invertör yardımı ile dönüştürülmüştür. Elektrikli şaryo ve kaldırma motorunun hassas kalkış ve duruş sağlamak, hareket hızını kontrol etmek için kullanılır. Böylece yükün taşınması sırasındaki sarsıntı mekanik gerilim ve aşınma azdır.  

25 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Zincirli Vinç Fiyat ve Kullanım Alanları

Vinsan Vinç Markalı Elektrikli zincirli vinçler üzerlerinde kullanım ve ihtiyaca göre düzenleme ve değişikli yapılabilir. Bu ürünler özel tür tamamlayıcı bir çeşit yük kaldırma ekipmanı olarak ta kullanılabilir. Pergel vinçler, portal vinçler, gezer köprülü vinçler, yük asansörleri zincirli vinçlerin birlikte kullanıldığı ürünlerdir. Kullanım alanları maden işletmeleri, liman ve rıhtımlar, hafif ve ağır sanayi, atölyeler, gıda ve kimya sektöründe, haddehanelerde, Arıtma tesisleri ve benzeri alanlarda kullanılabilir.

25 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Zincirli Vinç Nasıl Bakım Yapılır?
Vinç sisteminin verimli ve güvenli şekilde kullanılması için elektrikli çift hızlı monoray 4 hareketli zincirli vinç düzenli şekilde bakıma tabi tutulmalıdır. Profesyonel ekipler tarafından yapılan işlemler şunları da içine alır; Elektrik panosunun tozdan temizlenmesi Fren ayarının kontrol edilmesi Redüktör yağ kontrolü Çelik halatın, gres kullanılarak yağlanması Kanca emniyet mandal kontrolü gerçekleştirilmesi Gerekli durumlarda vinç tamiri de gerçekleştirilir.
25 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Zincirli Vinç Nerelerde Kullanılır?
Vinçler farklı iş sektörlerinde kullanılmak üzere üretilir. Elektrikli çift hızlı monoray 4 hareketli zincirli vinç modelimiz bu bakımdan maden işletmeleri, hafif sanayi, gıda ve kimya sektörü, liman ve rıhtımlarda kullanılabilir. Yoğun ve ağır işlerde yararlanılabilir.
Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Zincirli Vinç Standart Mı?
Vinç sistemlerinin teknik özellikleri aynı olsa da ihtiyaçlara göre şekillendirilebilir. Bu nedenle bilgi verilmesi yeterlidir.
25 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Zincirli Vinç Hangi Teknik Özelliklere Sahip?
Elektrikli çift hızlı monoray 4 hareketli zincirli vinç rahat bir kullanım sunması için uzaktan kumanda ile kontrol edilir. Bunun yanı sıra şu gibi teknik özellikleri de mevcuttur; Kaldırma hızı: 1.2-0.4 mt/dk Yürüyüş motoru: 1.5x2-0.75x2 kw Kanca altı mesafesi: 1580 mm Yürütme hızı: 20-5 mt/dk Bunun yanı sıra kancalar 360 derece dönebildiği için pratik bir kullanımı vardır.
25 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Zincirli Vinç Güvenli Mi?
Firmamız tarafından sunulan elektrikli çift hızlı monoray 4 hareketli zincirli vinç sistemleri aşırı yük şalteri ve manyetik fren mekanizmasına sahiptir. Kanca sisteminde emniyet pimi yer almaktadır. Ayrıca IP 55 koruma sınıfına da uygundur.

Ürün için pdf bulunmamaktadır

Telefon

0506 458 5006

E-posta

[email protected]

Adres

Evliya Çelebi Mah. Mavi Sk. No:21 İç Kapı No:1 Tuzla/İSTANBUL