3 Ton İthal Monoray 4 Hareketli Halatlı Tavan Vinç

VSV-MHHTVİ-3000

Teknik Bilgiler

Teknik Bilgi belirtilmemiş

3 Ton İthal Monoray 4 Hareketli Halatlı Tavan Vinç Nedir?

Vinsan markalı 3 Ton İthal Monoray 4 Hareketli Halatlı Tavan Vinçler, 3 Ton Sabit Askılı 2 Hareketli Halatlı Tavan Vinçlerinin şaryo ve pano üzerinde yapılan değişiklikler ile daha kompakt halde tasarımıdır. Farklı alan ve koşullarda emniyetli bir şekilde çalışma ve kolay montaj avantajı sağlar. Taşınacak yüklerin yapısal özellikleri kaldırma yükseklikleri ve ağırlıklarına göre çok çeşitli taşıma kapasitelerine, çalışma hızlarına ve yalıtım özelliklerine sahiptirler. Elektrikli Monoray 4 Hareketli Halatlı Tavan Vinçler birçok farklı ülkede farklı enerji besleme talebine göre imal edilme seçeneğine sahiptir. Uluslararası normlara uygun üretilen ürünlerimiz CE ve TSE standartlarına uygundur. İthal Monoray vinçler 3 yıl garantili 10 yıl parça garantilidir.

3 Ton İthal Monoray 4 Hareketli Halatlı Tavan Vinçlerin Teknik Özellikleri

Vinç Voltajı: 220380-400V (Özel Üretim Yapılabilmektedir).
Frekans: 50-60Hz (Özel Üretim Yapılabilmektedir).
Kumanda Voltajı: 24 V Koruma Sınıfı IP55 (EN 60529).

3 Ton İthal Monoray 4 Hareketli Halatlı Tavan Vinçlerin Çalışma Koşulları

Normal, rüzgazlı veya nemli ortam;
Normal, Tuzlu ve kimyasal ortam;
Ortam Isısı;
Normal: -25 ile +40 arası;
Düşük: -40 ile +40 arası;
(Özel Üretim Yapılabilmektedir).

3 Ton Elektrikli Monoray 4 Hareketli Halatlı Tavan Vinç Elektrik Panosu

IP54 VE IP55 koruma sınıfına sahiptirler. Pano içerisinde vinç elektriksel donanımları yer almaktadır. Donanımların elektrik motorlarının güvenli çalışması için faz koruma, kontaktör gibi malzemeleri içinde barındırır.

3 Ton İthal Monoray 4 Hareketli Halatlı Tavan Vinç Kumanda ve Butonu

Standart ve hassas taşıma, ayrıca hareket sayılarına göre buton sayıları değişiklik göstermektedir. Uzaktan ve kablolu kumanda seçenekleri mevcuttur. Acil durumlar için acil durum stop butonu yer almaktadır. IP 65 koruma sınıfına göre üretilmektedir.

3 Ton İthal Monoray 4 Hareketli Halatlı Tavan Vinç Hareket Mekanizması

Monoray hareket mekanizmaları elektrikli motor tahriki ile hareket etmektedir. Motorlar frenli ve konik rotorludur. Motor devri talep edilen hıza göre imlaat sırasında veya revizyon ile yapılabilir. F tip izolasyon sınıfına sahip olan monoray hareket mekanizmaları IP55 koruma sınıfındadır. Üzerinde hareket ettikleri rayların hacmine göre 90 ila 320 mm arası ayarlanabilir.

  1. Monoray 4 Hareketli Halatlı Tavan Vinç Redüktörü: Redüktörler ısıl işlem görmüş yüksek kaliteli malzemeler ile imal edilmesi gereken vinçlerin sağlıklı ve uzun ömürlü çalışması için güvenlik ve kalite ön planda parçalardır. Redüktörlerin kompakt tasarımları vinç motorunun momentini tambura emniyetli hareketini sağlamaktadır. Elektrik vincinin gövdesin de çift kademeli planet redüktörler kullanılmaktadır.

  2. Monoray 4 Hareketli Halatlı Tavan Vinç Bağlantı Kaplini: Motordaki momentin motor milinden redüktör mili yardımı ile redüktere aktarımını sağlayan parça vinç bağlantı kaplinidir. Momentin sağlık bir şekilde aktarımını ve vinç enerjilerinin verimli ve sağlıklı kullanımını sağlar.

  3. Monoray 4 Hareketli Halatlı Tavan Vinç Tamburu: Vinç motorunun redüktör aracılığı ile yaratmış olduğu momenti yüklerin üzerlerine sarılan halat aracılığı ile kaldırma kuvvetine çeviren parçadır. Halatların üzerilerinde doğru hareketinin sağlanması için tamburlar yivli kanallı döküm veya çelik çekme olarak imal edilir. Tamburların üzerlerinde halatların üst üste binmemesi ve sıralı bir şekilde hareketin sağlanması için klavuz ve setler yer almaktadır.

  4. Monoray 4 Hareketli Halatlı Tavan Vinç Gövdesi: Çelik malzemeden kaynaklı konstrüksiyon olarak imal edilen gövde, bir tarafına elektrikli motor diğer tarafına redüktör monte edilmiştir. Halatın sabit ucu gövdeye bağlanmakta olup varsa yürütüme sistemi gövdeye monte edilmektedir. Ek taşıyıcı ekipmanların montajı ile farklı donam mekanizmaları sağlanmaktadır.

  5. Monoray 4 Hareketli Halatlı Tavan Vinç Halat Kılavuzu: Vinç halatlarının emniyetli bir şekilde sarımını sağlayan parçalardır. Vinç tamburunun çevresinde yer alıp halatların sıralı sarılımını sağlar. Halatların gam yapması ve aşınmasını önleyerek uzun ömürlü ve güvenli kullanım sağlar.

  6. Monoray 4 Hareketli Halatlı Tavan Vinç Kaldırma Motoru: Kaldırılacak yüklerin kapasitesine göre yüksek kalkış momenti sağlayacak şekilde kullanılırlar. Konik rotorlu ve manyetik frenli motorlar iki veya üç fazlı olarak üretilmektedir. Pano içerisinde yer alan kontaktörler vasıtası ile komut alan motorlar yüksek veya düşük hızlarda güvenle kullanılabilmektedir.

  7. Monoray 4 Hareketli Halatlı Tavan Vinç Kancası: Monoray Vinç kancaları yüklerin bağlandığı yükün niteliğine ve kapasitesine göre 1 ila 8 donam arasında halatların üzerlerinde çalışan yüksek dayanıma sahip parçalardır. Vinç kancaları üzerilerinde yer alan emniyet kancaları yüklerin emniyetli olarak taşınmasını sağlamaktadır.

3 Ton İthal 4 Hareketli Halatlı Tavan Vinç Fiyatlandırması

Müşterinin tercihine göre yapısal olarak farklılık gösterebilen ürünlerimiz fiyatlandırması için bu kıstasların tamamı değerlendirildirkten sonra doğru fiyatlama yapılabilmektedir. Demonte olarak bekleyen parçlarımız sipariş ile birlikte 3 gün ila 7 gün içerisinde imal edilmektedir.

İçerikler düzenleniyor

Ürün için pdf bulunmamaktadır

Telefon

0506 458 5006

E-posta

[email protected]

Adres

Evliya Çelebi Mah. Mavi Sk. No:21 İç Kapı No:1 Tuzla/İSTANBUL