30 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Zincirli Vinç

VSV-MHCHEZV-30000


30 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Zincirli Vinç Nedir?

Vinsan Vinç Markalı On iki Zincir Donanımına sahip olan 30 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Zincirli Vinçler, 30 Ton kadar olan yükleri hassas kaldırmak için tasarlanmıştır.

Vinsan Vinç markalı monoray elektrikli zincirli vinçler Uzun ve yoğun çalışmalar için uygundur. Kompakt yapısında, motor ekseni makara eksenine dik olarak sonsuz dişli şanzımanı kullanılır. Vincin gövdesi hafif aynı zamanda sağlam yüksek kaliteli alaşımlı alüminyumdan üretilmiştir. Hepsi yüksek kaliteli döküm, çelik malzemeden imal edilmiş metal aksamlar, IP 55 koruma sınıfına uygundur. Elektrikli taşıyıcı motor kontrol donanımları gövde ile bütün termo plastikten pano içerisinde yer alan yer almaktadır. Aşırı yük limit şalteri sayesinde indirme ve kaldırma sırasında son noktaya geldiğinde otomatik olarak motorun durmasını zincirlerin zarar görmemesini sağlar. Manyetik fren mekanizması sayesinde güç kaybı durumunda cihaz devreye girerek ani frenleme sağlar. Zincir Toplama Çantası Zincir inmesi sırasında kaldırma zincirlerinin toplanmasını sağlayan hafif ve dayanıklı donanımdır.

30 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Zincirli Vinç Teknik Özellikleri

Yükleri kaldırma ve indirmek için elektrikli motor düzeneğine bağlı olarak çalışır. Kaldırma makarası yardımıyla, üstüne sarılı zincirin yükleri yukarı ve aşağı yönlü kaldırma ve indirme hareketini hassas yapmasını sağlayan 30 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Halatlı Tavan Vinçlerinden farklı cihazlardır. El ile kolay kontrol edilebilmesini sağlamak için kumanda ile birlikte kullanılır. Kaldırma yüksekliğine paralel uzunlukta kablolu kumanda veya uzaktan kumanda seçenekleri kullanılabilir.

Elektrikli Zincirli Vinçler zincir sonlarında yer alan kanca yardımı ile yüklere bağlanır. Zincirli vinç kancaları süspansiyonlu, 360° dönebilme kabiliyetine sahip ve emniyet pimlidir. Kullanım şekline ve yerine göre farklı seçeneklere sahip olan elektrikli zincirli vinçler çeşitli frekanslarını invertör yardımı ile dönüştürülmüştür. Elektrikli şaryo ve kaldırma motorunun hassas kalkış ve duruş sağlamak, hareket hızını kontrol etmek için kullanılır. Böylece yükün taşınması sırasındaki sarsıntı mekanik gerilim ve aşınma azdır.  

30 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Zincirli Vinç Fiyat ve Kullanım Alanları

Vinsan Vinç Markalı Elektrikli zincirli vinçler üzerlerinde kullanım ve ihtiyaca göre düzenleme ve değişikli yapılabilir. Bu ürünler özel tür tamamlayıcı bir çeşit yük kaldırma ekipmanı olarak ta kullanılabilir. Pergel vinçler, portal vinçler, gezer köprülü vinçler, yük asansörleri zincirli vinçlerin birlikte kullanıldığı ürünlerdir. Kullanım alanları maden işletmeleri, liman ve rıhtımlar, hafif ve ağır sanayi, atölyeler, gıda ve kimya sektöründe, haddehanelerde, Arıtma tesisleri ve benzeri alanlarda kullanılabilir.

Taşıma Kapasitesi Kg 30.000
Kaldırma Yüksekliği mt 6
Kaldırma Hızı mt/dk 0.9-0.3
Yürütme Hızı mt/dk 20-5
Ağırlık Kg 520
Kaldırma Motoru kw 3.0x2-1.0x2
Yürüyüş Motoru kw 1.5x2-0.75x2
Motor Hızı r/min 2880-960
Faz Adet 3
Enerji Volt 380
Frekans Hz 50
Kanca Altı Mesafesi mm 1350
30 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Zincirli Vinç Nerede Kullanılabilir?
Elektrikli çift hızlı monoray 4 hareketli zincirli vinç farklı sektörlerde pratik bir şekilde yararlanılabilir. Bunların arasında hafif sanayi, gıda ve kimya sektörü, liman ve rıhtımlar, maden işletmeleri de yer almaktadır.
30 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Zincirli Vinç Bakım İşlemleri Nasıl Yapılır?
Vinç sistemlerinin güvenli ve verimli bir biçimde kullanılması için periyodik bakımlar şarttır. Elektrikli çift hızlı monoray 4 hareketli zincirli vinç bakımları, uzman ekipler tarafından yapılmalıdır. Bu kapsamda, Elektrik panosunun tozdan temizlenmesi, Çelik halatın, gres kullanılarak yağlanması, Kanca emniyet mandal kontrolü gerçekleştirilmesi, Fren ayarının kontrol edilmesi, Redüktör yağ kontrolü, Gibi işlemler yapılmaktadır. Ayrıca tamir işlemleri de gerçekleştirilir.
Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Zincirli Vinç Teknik Özellikleri Nelerdir?
30 tona kadar çözüm sağlayan bu vinçler, kablolu ve uzaktan kumanda sistemiyle kontrol edilebilmektedir. Ayrıca şu gibi özellikleri de yer almaktadır; Yürüyüş motoru: 1.5x2-0.75x2 Kanca altı mesafesi: 1350 mm Yürütme hızı: 20-5 mt/dk Kaldırma hızı: 0.9-0.3 mt/dk Kanca 360 derece dönebilmektedir. Böylece her yönde profesyonel bir çözüm sunar.
30 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Zincirli Vinç Ne Kadar Güvenilir?
Firmamız, size sunduğu elektrikli çift hızlı monoray 4 hareketli zincirli vinç sistemlerinde manyetik fren mekanizması ve aşırı yük şalteri bulundurmaktadır. IP 55 koruma sınıfına uygun olup kanca sisteminde emniyet pimleri vardır. Bunun yanı sıra diğer güvenlik önlemleri de alınmıştır.

Ürün için pdf bulunmamaktadır

    İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yap

1 2 3 4 5
Yorumunuz alınmıştır. Onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Yorum gönderilirken hata oluştu.

Telefon

0506 458 5006

E-posta

[email protected]

Adres

Evliya Çelebi Mah. Mavi Sk. No:21 İç Kapı No:1 Tuzla/İSTANBUL