35 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Zincirli Vinç

VSV-MHCHEZV-35000

Teknik Bilgiler

Taşıma Kapasitesi Kg 35.000
Kaldırma Yüksekliği mt 6
Kaldırma Hızı mt/dk 0.75-0.25
Yürütme Hızı mt/dk 20-5
Ağırlık Kg 610
Kaldırma Motoru kw 3.0x2-1.0x2
Yürüyüş Motoru kw 1.5x2-0.75x2
Motor Hızı r/min 2880-960
Faz Adet 3
Enerji Volt 380
Frekans Hz 50
Kanca Altı Mesafesi mm 1745

35 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Zincirli Vinç Nedir?

Vinsan Vinç Markalı On dört Zincir Donanımına sahip olan 35 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Zincirli Vinçler, 35 Ton kadar olan yükleri hassas kaldırmak için tasarlanmıştır.

Vinsan Vinç markalı monoray elektrikli zincirli vinçler Uzun ve yoğun çalışmalar için uygundur. Kompakt yapısında, motor ekseni makara eksenine dik olarak sonsuz dişli şanzımanı kullanılır. Vincin gövdesi hafif aynı zamanda sağlam yüksek kaliteli alaşımlı alüminyumdan üretilmiştir. Hepsi yüksek kaliteli döküm, çelik malzemeden imal edilmiş metal aksamlar, IP 55 koruma sınıfına uygundur. Elektrikli taşıyıcı motor kontrol donanımları gövde ile bütün termo plastikten pano içerisinde yer alan yer almaktadır. Aşırı yük limit şalteri sayesinde indirme ve kaldırma sırasında son noktaya geldiğinde otomatik olarak motorun durmasını zincirlerin zarar görmemesini sağlar. Manyetik fren mekanizması sayesinde güç kaybı durumunda cihaz devreye girerek ani frenleme sağlar. Zincir Toplama Çantası Zincir inmesi sırasında kaldırma zincirlerinin toplanmasını sağlayan hafif ve dayanıklı donanımdır.

35 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Zincirli Vinç Teknik Özellikleri

Yükleri kaldırma ve indirmek için elektrikli motor düzeneğine bağlı olarak çalışır. Kaldırma makarası yardımıyla, üstüne sarılı zincirin yükleri yukarı ve aşağı yönlü kaldırma ve indirme hareketini hassas yapmasını sağlayan 35 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Halatlı Tavan Vinçlerinden farklı cihazlardır. El ile kolay kontrol edilebilmesini sağlamak için kumanda ile birlikte kullanılır. Kaldırma yüksekliğine paralel uzunlukta kablolu kumanda veya uzaktan kumanda seçenekleri kullanılabilir.

Elektrikli Zincirli Vinçler zincir sonlarında yer alan kanca yardımı ile yüklere bağlanır. Zincirli vinç kancaları süspansiyonlu, 360° dönebilme kabiliyetine sahip ve emniyet pimlidir. Kullanım şekline ve yerine göre farklı seçeneklere sahip olan elektrikli zincirli vinçler çeşitli frekanslarını invertör yardımı ile dönüştürülmüştür. Elektrikli şaryo ve kaldırma motorunun hassas kalkış ve duruş sağlamak, hareket hızını kontrol etmek için kullanılır. Böylece yükün taşınması sırasındaki sarsıntı mekanik gerilim ve aşınma azdır.  

35 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Zincirli Vinç Fiyat ve Kullanım Alanları

Vinsan Vinç Markalı Elektrikli zincirli vinçler üzerlerinde kullanım ve ihtiyaca göre düzenleme ve değişikli yapılabilir. Bu ürünler özel tür tamamlayıcı bir çeşit yük kaldırma ekipmanı olarak ta kullanılabilir. Pergel vinçler, portal vinçler, gezer köprülü vinçler, yük asansörleri zincirli vinçlerin birlikte kullanıldığı ürünlerdir. Kullanım alanları maden işletmeleri, liman ve rıhtımlar, hafif ve ağır sanayi, atölyeler, gıda ve kimya sektöründe, haddehanelerde, Arıtma tesisleri ve benzeri alanlarda kullanılabilir.

35 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Zincirli Vinç Bakım İşlemleri Nasıl Yapılır?
Vinçlerin problemsiz bir şekilde uzun süre kullanılması için periyodik bakım işlemleri şarttır. Bu bakımdan sistemlere, Elektrik panosunun tozdan temizlenmesi, Fren ayarının kontrol edilmesi, Redüktör yağ kontrolü, Çelik halatın, gres kullanılarak yağlanması, Kanca emniyet mandal kontrolü gerçekleştirilmesi, Gibi çözümler sunulmaktadır. Elektrikli çift hızlı monoray 4 hareketli zincirli vinç için tamir de yapılmaktadır.
35 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Zincirli Vinç Kullanım Alanları Nerelerdir?
35 tonluk olan bu vinç modelleri, birçok sektörde kullanılmaktadır. Bunların arasında liman, rıhtım, gıda sektörü, kimya sektörü, maden işletmeleri ve hafif sanayi de mevcuttur. Bu bakımdan aşırı ve yoğun kullanıma uygundur.
35 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Zincirli Vinç Özellikleri Nelerdir?
Elektrikli çift hızlı monoray 4 hareketli zincirli vinç pratik bir yapı ile sunulur. Uzaktan ya da kablolu şekilde kontrol edilebilir. Bunun yanı sıra şu gibi detayları da mevcuttur; Ağırlık: 610 kg Kaldırma motoru: 3.0X2-1.0X2 kw Kanca altı mesafesi: 1745 mm Enerji: 380 volt Ayrıca 360 derece sorunsuz bir şekilde dönebilir.
35 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Zincirli Vinç Güvenli Mi?
Elektrikli çift hızlı monoray 4 hareketli zincirli vinç manyetik fren mekanizması ve aşırı yük şalteri ile sorunsuz bir kullanım sunar. IP 55 koruma sınıfına uygun olduğu gibi kancada emniyet pimi de yer almaktadır. Böylece potansiyel kazaların önlenmesi amaçlanır.

Ürün için pdf bulunmamaktadır

Telefon

0506 458 5006

E-posta

[email protected]

Adres

Evliya Çelebi Mah. Mavi Sk. No:21 İç Kapı No:1 Tuzla/İSTANBUL