50 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Zincirli Vinç

VSV-MHCHEZV-50000

Teknik Bilgiler

Taşıma Kapasitesi Kg 50.000
Kaldırma Yüksekliği mt 6
Kaldırma Hızı mt/dk 0.6-0.2
Yürütme Hızı mt/dk 20-5
Ağırlık Kg 580
Kaldırma Motoru kw 3.0x2-1.0x2
Yürüyüş Motoru kw 1.5x2-0.75x2
Motor Hızı r/min 2880-960
Faz Adet 3
Enerji Volt 380
Frekans Hz 50
Kanca Altı Mesafesi mm 1965

50 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Zincirli Vinç Nedir?

Vinsan Vinç Markalı Yirmi Zincir Donanımına sahip olan 50 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Zincirli Vinçler, 50 Ton kadar olan yükleri hassas kaldırmak için tasarlanmıştır.

Vinsan Vinç markalı monoray elektrikli zincirli vinçler Uzun ve yoğun çalışmalar için uygundur. Kompakt yapısında, motor ekseni makara eksenine dik olarak sonsuz dişli şanzımanı kullanılır. Vincin gövdesi hafif aynı zamanda sağlam yüksek kaliteli alaşımlı alüminyumdan üretilmiştir. Hepsi yüksek kaliteli döküm, çelik malzemeden imal edilmiş metal aksamlar, IP 55 koruma sınıfına uygundur. Elektrikli taşıyıcı motor kontrol donanımları gövde ile bütün termo plastikten pano içerisinde yer alan yer almaktadır. Aşırı yük limit şalteri sayesinde indirme ve kaldırma sırasında son noktaya geldiğinde otomatik olarak motorun durmasını zincirlerin zarar görmemesini sağlar. Manyetik fren mekanizması sayesinde güç kaybı durumunda cihaz devreye girerek ani frenleme sağlar. Zincir Toplama Çantası Zincir inmesi sırasında kaldırma zincirlerinin toplanmasını sağlayan hafif ve dayanıklı donanımdır.

50 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Zincirli Vinç Teknik Özellikleri

Yükleri kaldırma ve indirmek için elektrikli motor düzeneğine bağlı olarak çalışır. Kaldırma makarası yardımıyla, üstüne sarılı zincirin yükleri yukarı ve aşağı yönlü kaldırma ve indirme hareketini hassas yapmasını sağlayan 50 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Halatlı Tavan Vinçlerinden farklı cihazlardır. El ile kolay kontrol edilebilmesini sağlamak için kumanda ile birlikte kullanılır. Kaldırma yüksekliğine paralel uzunlukta kablolu kumanda veya uzaktan kumanda seçenekleri kullanılabilir.

Elektrikli Zincirli Vinçler zincir sonlarında yer alan kanca yardımı ile yüklere bağlanır. Zincirli vinç kancaları süspansiyonlu, 360° dönebilme kabiliyetine sahip ve emniyet pimlidir. Kullanım şekline ve yerine göre farklı seçeneklere sahip olan elektrikli zincirli vinçler çeşitli frekanslarını invertör yardımı ile dönüştürülmüştür. Elektrikli şaryo ve kaldırma motorunun hassas kalkış ve duruş sağlamak, hareket hızını kontrol etmek için kullanılır. Böylece yükün taşınması sırasındaki sarsıntı mekanik gerilim ve aşınma azdır.  

50 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Zincirli Vinç Fiyat ve Kullanım Alanları

Vinsan Vinç Markalı Elektrikli zincirli vinçler üzerlerinde kullanım ve ihtiyaca göre düzenleme ve değişikli yapılabilir. Bu ürünler özel tür tamamlayıcı bir çeşit yük kaldırma ekipmanı olarak ta kullanılabilir. Pergel vinçler, portal vinçler, gezer köprülü vinçler, yük asansörleri zincirli vinçlerin birlikte kullanıldığı ürünlerdir. Kullanım alanları maden işletmeleri, liman ve rıhtımlar, hafif ve ağır sanayi, atölyeler, gıda ve kimya sektöründe, haddehanelerde, Arıtma tesisleri ve benzeri alanlarda kullanılabilir.

50 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Zincirli Vinç Hangi Teknik Özelliklere Sahiptir?
Firmamız, elektrikli çift hızlı monoray 4 hareketli zincirli vinç kapsamında yeni ve teknolojik çözümler sunmaktadır. Sistem kablolu veya uzaktan kumanda ile kontrol edilebilmektedir. Teknik ayrıntılarının dışında şunlar da vardır; Ağırlık: 580 kg Kaldırma motoru: 3.0X2-1.0X2 kw Kanca altı mesafesi: 1965 mm Enerji: 380 volt Bunun yanı sıra 360 derece etkili bir şekilde kullanılabilir.
50 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Zincirli Vinç Ne Kadar Güvenilir?
Elektrikli çift hızlı monoray 4 hareketli zincirli vinç, firmamız tarafından gerekli güvenlik önlemleri alınarak sunulmaktadır. Bu çerçevede aşırı yük şalteri ve manyetik fren mekanizması yer almaktadır. Kancada süspansiyon ve emniyet pimi mevcut olup IP 55 koruma sınıfına göre imal edilir.
50 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Zincirli Vinç Bakımları Nasıl Yapılır?
Vinç sistemlerinin uzun süreli kullanılmasını istiyorsanız, bakımların periyodik olarak yapılması gerekir. Bu açıdan, Elektrik panosunun tozdan temizlenmesi, Çelik halatın, gres kullanılarak yağlanması, Kanca emniyet mandal kontrolü gerçekleştirilmesi, Fren ayarının kontrol edilmesi, Redüktör yağ kontrolü gibi çözümler sunulmaktadır. Gerekli durumlarda arıza tamirleri de yapılmaktadır.
50 Ton Elektrikli Çift Hızlı Monoray 4 Hareketli Zincirli Vinç Nerelerde Kullanılabilir?
Elektrikli çift hızlı monoray 4 hareketli zincirli vinç liman, rıhtım, gıda ve kimya sektörü, maden işletmeleri, hafif sanayi ve daha pek çok yerde kullanılmaktadır. Bu açıdan farklı sektörlerde sorunsuz şekilde yararlanılabilir.

Ürün için pdf bulunmamaktadır

Telefon

0506 458 5006

E-posta

[email protected]

Adres

Evliya Çelebi Mah. Mavi Sk. No:21 İç Kapı No:1 Tuzla/İSTANBUL