Kapalı Tip Engelli Asansörü

VSV-EPKT-300


Kapalı Tip Engelli Asansörü Nedir?

İnsan yaşamında çeşitli alanlarda oluşan sorun ve problemlerin çözümüne yönelik makineler geliştirilmektedir. Her makine kullanım alanına uygun olarak yüksek verimlilik ile çalışacak şekilde tasarlanmaktadır. Asansörler de yük ve ağırlık taşıma amacıyla geliştirilmiş olan makinelerdir. Kullanım alanlarında oluşan ihtiyaçlara göre farklı özelliklere sahip çeşitleri geliştirilmiştir. Kapalı Tip Engelli Asansörleri de özel olarak geliştirilmiş asansör çeşitlerinden birisidir.

Kapalı Tip Engelli Asansörü Nedir?

Kapalı Tip Engelli Asansörü, engelli olan ve rahat hareket edemeyen bireylerin konforlu ve rahat bir şekilde kot farkı olan yerlerde ulaşımını sağlamak amacı ile geliştirilmiş asansör çeşididir. Normal asansörlerin uygulanamayacağı alanlarda bina dış cephesine yapılan asansör çeşididir. Tekerlekli sandalye kullanan ya da hareket kısıtı bulunan bireylerin daha güvenli ve daha rahat bir şekilde kot farklı bulunan alanlarda inip çıkmasını sağlamaktadır.

Kapalı Tip Engelli Asansörü Kullanım Alanları

Yüksek katlı yapılar ile kot farkı bulunan alanlarda hareket engeli bulunan bireylerin ulaşımı ciddi sorun olmaktadır. Kapalı tip engelli asansörleri bu alanlarda engelli bireylerin konforlu bir şekilde ulaşım sağlamasında etkili olmaktadır. Başlıca Kapalı Tip Engelli Asansörü kullanım alanları şu şekilde sıralanabilir;

 •  Tripleks ve dubleks dairelerde iç ve dış mekanları ile teras katlarında,

 •  Özel kullanım alanları,

 •  Restaurant ve kafeteryalar,

 •  Okul ve Hastane gibi kamusal alanlar vb.

Kapalı Tip Engelli Asansörü Özellikleri

Asansörler kullanım alanlarında oluşan ihtiyaçlara göre özel olarak tasarlanıp üretilmiş çeşitli seçeneklere sahiptir. Özel olarak tasarlanıp geliştirilen Kapalı Tip Engelli Asansörü özellikleri ise şu şekilde sıralanabilir;

 •  Kapalı kabin sistemine sahiptir,

 •  Hidrolik sistemle çalışmaktadır,

 •  Güvenlik önlemleri için gerekli ekipmanlar kullanılmıştır,

 •  Ergonomik ve konforlu kullanıma sahiptir,

 •  Asansöre binme ve inmenin kolay olması için rampalar mevcuttur,

 •  Bina ve yapıların dış cephesine sonradan uygulanabilmektedir.

Kapalı Tip Engelli Asansörü Çeşitleri

Asansörler kullanım alanına ve kullanım yoğunluğuna göre farklı özellik ve donanımlara sahip olacak şekilde tasarlanmaktadır. Kapalı Tip Engelli Asansörleri çeşitleri kullanım alanları ihtiyaçlarına göre oluşturulmaktadır. Asansör yüksekliği, kapasitesi ve gerekli ek donanımları kullanım alanında oluşan ihtiyaçlara göre farklılık göstermektedir.

Kapalı Tip Engelli Asansörü Fiyatları

Her ürünün üretim süreci, sahip olduğu özellikler, kullanım alanları ve kullanıcıya sunduğu imkanlar birbirinden farklıdır. Bu nedenle de her üründe olduğu gibi engelli asansörleri de kendi kategorisinde sahip olduğu özelliklere göre değerlendirilmektedir. Her çeşit asansörün maliyeti farklı olmaktadır. Bu nedenle de satış fiyatlarında da farklılıklar meydana gelmektedir. Kapalı Tip Engelli Asansörü fiyatları asansörün kapasitesi ve kullanıma yönelik ek özelliklerine göre değişmektedir. İlgilendiğiniz ya da ihtiyacınızı karşılayacak olan Kapalı Tip Engelli Asansörü net fiyatını öğrenmek için iletişime geçmeniz yeterlidir.

Kapalı Tip Engelli Asansörü Seçimi

Kullanıcının doğru asansörü seçmesi kaliteli ve güvenli asansöre sahip olması ve kullanım alanında maksimum verim elde etmesi açısından son derece önemlidir. Kapalı Tip Engelli Asansörü seçiminde dikkat edilmesi gereken hususlar şu şekilde sıralanabilir;

 •  Öncelikle kullanım alanının iyi analiz edilerek ihtiyaçların belirlenmesi gerekir.

 •  Sonraki aşama da kullanıcı profili ve kullanım yoğunluğu tespit edilmelidir.

 •  Bu iki tespit sonrasında ihtiyaç duyulan Kapalı Tip Engelli Asansörü çeşitleri ve özellikleri incelenmelidir.

 •  İncelenen ürünler arasından en yüksek kalitede ve en uygun olanı tercih edilmelidir.

 •  Asansör seçiminde güvenilir ve kaliteli hizmet veren firma aracılığı ile ihtiyaç olan  Kapalı Tip Engelli Asansörü çeşidini temin etmek te son derece önemlidir.

 

Teknik Bilgi belirtilmemiş

İçerikler düzenleniyor

Ürün için pdf bulunmamaktadır

  İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yap

1 2 3 4 5
Yorumunuz alınmıştır. Onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Yorum gönderilirken hata oluştu.

Telefon

0506 458 5006

E-posta

[email protected]

Adres

Evliya Çelebi Mah. Mavi Sk. No:21 İç Kapı No:1 Tuzla/İSTANBUL